IV liga: Koncertowy mecz Limanovii z Glinikiem. Trójkolorowi na piątkę! Hat-trick Mateusza Lamparta.

więcej
IV liga, Małopolska-wschód, 8 kolejka. Limanovia rozgromiła dzisiaj u siebie Glinika Gorlice, grając bardzo efektownie i skutecznie. Trzy gole zdobył Mateusz Lampart (w ciągu 5 minut!). Limanowska drużyna jest wiceliderem rozgrywek.

IV liga: wskakujemy na fotel wicelidera po wygranej z Lubaniem.

więcej
Małopolska-wschód, mecz rozegrany awansem z 13 kolejki. Limanovia pokonała u siebie Lubań Maniowy. Limanowska drużyna wróciła na pozycję wicelidera, w sześciu ostatnich spotkaniach Trójkolorowi zdobyli 16 punktów (5 zwycięstw i 1 remis).

MLJM: Limanovia drugi raz w ciągu tygodnia wygrała z Sandecją!

więcej
Małopolska Liga Juniorów Młodszych 1. liga, kolejka 7. Podopieczni Tomasza Sebastjańskiego zasłużenie wygrali z Biało-Czarnymi Pasami. Była to pierwsza wygrana Limanovii w sezonie. Mamy nadzieję, że podziała ona budująco na nasz zespół.

IV liga: Remis w meczu na szczycie z Muszyną.

więcej
Małopolska-wschód, 7 kolejka. Limanovia walczyła dzisiaj na wyjeździe z Popradem Muszyna. Mecz zakończył się podziałem punktów, Poprad po raz pierwszy w tym sezonie nie wygrał meczu ligowego.

MLT 2005: Pogrom Staniątek, Limanovia na pudle. Hat-trick Natana Szewczyka.

więcej
Małopolska Liga Trampkarzy młodszych 2005: trzecia kolejna wygrana podopiecznych Mirosława Smolenia. Po czterech meczach nowej drużyny Limanovii w nowym sezonie, Limanovia zgromadziła 9 punktów i wskoczyła na III miejsce w tabeli.

MLJS: Limanovia wygrała z Sandecją.

więcej
Małopolska Liga Juniorów Starszych, kolejka 6. Paweł Pławecki (wychowanek Jaworzanki Jaworzna) zdobył gola dla Limanovii na wagę zwycięstwa z Sandecją Nowy Sącz. Trójkolorowi zagrali u siebie bardzo dobry mecz w nowych strojach klubowych.

MLT 2005: wygrana z Czarnym Dunajcem.

więcej
Małopolska Liga Trampkarzy młodszych 2005: druga kolejna wygrana podopiecznych Mirosława Smolenia. Po trzech meczach nowej drużyny Limanovii w nowym sezonie, Limanovia zgromadziła 6 punktów i jest wysoko w tabeli z 1 rozegranym mniej meczem.

IV liga: Celne dwie główki Arkadiusza Serafina na wagę zwycięstwa z Tarnovią.

więcej
IV liga, Małopolska-wschód, 6 kolejka. Limanovia pokonała u siebie Tarnovię Tarnów 2-1 (2-0). Obie bramki dla gospodarzy zdobył Arkadiusz Serafin głową. Niemal całą drugą połowę Trójkolorowi grali w liczebnym osłabieniu.

MLT 2004: zasłużona wygrana z Krakusem.

więcej
Małopolska Liga Trampkarzy starszych (2004) - 1. liga, zaległa I kolejka: Limanovia zdobyła komplet punktów po dobrym spotkaniu z Krakusem Nowa Huta (wygrana 3-1). Była to pierwsza wygrana Trójkolorowych w nowym sezonie.

MLT 2005: komplet punktów z Tarnovią w niesamowitych okolicznościach.

więcej
Małopolska Liga Trampkarzy młodszych 2005: historyczna pierwsza wygrana nowej drużyny: trampkarzy młodszych Limanovii w Małopolskiej Lidze. Mikołaj Wrona i Natan Szewczyk rozprawili się z Tarnovią w ostatniej minucie meczu!