MLT 2004: Limanovia rozgromiła Unię Tarnów. Hat-trick Marka Mrożka.

więcej
Małopolska Liga Trampkarzy 2004: w meczu o tzw. 6 punktów, Trójkolorowi wysoko pokonali u siebie Tarnowskie Jaskółki 7-2 (3-0). Trzy bramki strzelił kapitan drużyny Limanovii, Marek Mrożek.

IV liga: Kapitalna końcówka Limanovii! Wzmocnione rezerwy Sandecji pokonane.

więcej
IV LIGA, MAŁOPOLSKA-WSCHÓD, 12 kolejka. Limanovia wygrała u siebie z rezerwami Sandecji i pozostaje liderem rozgrywek. Był to siódmy mecz w tym sezonie podopiecznych Andrzeja Paszkiewicza przed własną publicznością i siódmy zwycięski.

IV liga: Okocimski pokonany. Seria 10 meczów bez porażki.

więcej
IV liga, grupa Małopolska-wschód, 11 kolejka. Podopieczni Andrzeja Paszkiewicza prowadzący w tabeli pokonali na wyjeździe Okocimski Brzesko. Limanovia przez większość meczu kontrolowała wydarzenia na boisku, jednak w końcówce było nerwowo.

OLDBOJE!: Turniej Charytatywny dla MARLENKI na stadionie Limanovii! (28.10.2018)

więcej
Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w turnieju - drużyny oldbojów oraz do pomocy - wolontariuszy i sponsorów nagród. Impreza ta odbędzie się na stadionie MKS Limanovia w niedzielę dn. 28 października 2018 od godz. 13:00.

MLJM: Paweł Kulig rozstrzelał wicelidera Termalicę Nieciecza!

więcej
Małopolska Liga Juniorów Młodszych 1. liga, kolejka 10. To był najlepszy mecz podopiecznych Tomasza Sebastjańskiego w tym sezonie. Paweł Kulig (wychowanek LKS Wierchy Pasierbiec) strzelił aż cztery bramki Bruk-Betowi.

IV liga: Twierdza lidera niezdobyta! Wygrana z Unią Tarnów.

więcej
IV liga, Małopolska-wschód, 10 kolejka. Wielkie emocje i pięć goli w meczu na szczycie. Trójkolorowi pokonali u siebie Tarnowskie Jaskółki 3-2. Jeszcze do 70 minuty Limanovia przegrywała, a decydującego gola zdobyła w doliczonym czasie gry.

MLJS: remis z Bochnią na boisku "pastwisku" w Bochni–Chodenicach.

więcej
Małopolska Liga Juniorów Starszych, kolejka 9. Limanovia przez większość meczu miała przewagę, lecz wynik do przerwy 0-2 tego nie odzwierciedlał. W drugiej połowie Trójkolorowi gonili wynik, w ostatniej akcji meczu wyrwali Bochni 1 punkt.

IV liga: Zwycięstwo na Podhalu z Watrą. Limanovia liderem IV ligi Małopolskiej-wschód!

więcej
IV liga, Małopolska-wschód, 9 kolejka. W meczu dwóch czołowych drużyn w rozgrywkach, Limanovia pokonała na wyjeździe Watrę Białka Tatrzańska 3-0 (1-0).

MLJM: opuszczamy czerwoną latarnię. Wygrana z Hutnikiem.

więcej
Małopolska Liga Juniorów Młodszych 1. liga, kolejka 8. Podopieczni Tomasza Sebastjańskiego po bramkach Jakuba Piaskowego i Wojciecha Wąchały odprawili z kwitkiem krakowską drużynę i opuścili ostatnie miejsce w tabeli.

MLJS: Wygrana z Profi Zielonki. Dwie różne połowy. Hat-trick Bartłomieja Żurka, udany debiut bramkarza Patryka Osinko.

więcej
Małopolska Liga Juniorów Starszych, kolejka 8. Bartłomiej Żurek (wychowanek LKS Mordarka) zdobył 3 gole, a jednego Paweł Matras (wychowanek MOSiR Bochnia). Trójkolorowi strzelili 4 bramki w I połowie i po przerwie wyszli zdekoncentrowani.