MLJM: Paweł Kulig rozstrzelał wicelidera Termalicę Nieciecza!

2018-10-07 20:45:40
Małopolska Liga Juniorów Młodszych 1. liga, kolejka 10. To był najlepszy mecz podopiecznych Tomasza Sebastjańskiego w tym sezonie. Paweł Kulig (wychowanek LKS Wierchy Pasierbiec) strzelił aż cztery bramki Bruk-Betowi.

MKS Limanovia INDECO MOS.PL Limanowa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 5-1 (4-0)

Bramki: 1:0 Jakub Piaskowy 6 min. 2:0 Paweł Kulig (as. Jakub Piaskowy) 12 min. 3:0 Paweł Kulig (as. Grzegorz Badyla) 20 min. 4:0 Paweł Kulig (as. Jakub Piaskowy) 22 min. 4:1 Kamil Kuta (goście) 46 min. 5:1 Paweł Kulig (as. Sebastian Florek) 50 min.

Skład Limanovii: Jakub Wiktor (75 Patryk Osinko) - Arkadiusz Kaleta, Arkadiusz Śliwa, Grzegorz Badyla (63 Dawid Szewczyk), Dariusz Hejmo, Michał Garcarz (C), Sebastian Florek (73 Michał Huber), Łukasz Król (60 Wojciech Wąchała), Adrian Twaróg (67 Jakub Czaja), Jakub Piaskowy (73 Krzysztof Papież), Paweł Kulig.

Trener drużyny: Tomasz Sebastjański, kierownik drużyny: Mateusz Wroński.

Udał się Trójkolorowym rewanż ze "Słoniami" za przegraną w I rundzie (0:4) na wyjeździe w Niecieczy. Od tamtego meczu minęło zaledwie półtora miesiąca i widać, że limanowska drużyna "odrobiła lekcję" przed starciem z Bruk-Betem, pewnie wygrywając 5:1 u siebie.

Wynik na 1:0 otworzył Jakub Piaskowy, który zaliczył jeszcze w tym meczu dwie asysty. Resztę bramek padło łupem Pawła Kuliga.

W pierwszej połowie goście byli tłem dla gospodarzy, nie wiedzieli co się dzieje, Limanovia grała bardzo szybko piłką i wysoko pressingiem. A gdyby wspomniani napastnicy Limanovii mieli jeszcze lepszą skuteczność dnia... to do przerwy Trójkolorowi powinni byli prowadzić minimum 2-3 bramkami więcej, ponieważ piłka po strzałach Kuliga i Piaskowego obijała kilkukrotnie słupki i poprzeczkę bramki gości jeszcze przed przerwą.

Tak dojrzale i zespołowo grającą drużynę Limanovii, "głodnej gry", walczącej o każdy metr boiska, która gromi mocny zespół - dotychczasowego wicelidera, chciałoby się zawsze oglądać.

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 4351, Skomentowano 0 razy