Juniorzy młodsi walczą o powrót do MLJM. Wicher zawiał mocno.

więcej
Nowosądecka Liga Juniorów Młodszych, 8 kolejka. Limanovia rozpoczęła od wygranej inaugurację rundy wiosennej, grając na wyjeździe z drużyną Wicher Mogilno, który z początku meczu wiał mocno i sprawił problemy limanowskiej drużynie.

MLJS: Siedem bramek w meczu Limanovii z Sandecją.

więcej
Małopolska Liga Juniorów Starszych - grupa mistrzowska. Dwie różne połowy obu drużyn. Pozostał niedosyt po tym meczu, bo I połowa należała do Limanovii, schodziliśmy na przerwę z 2-bramkową przewagą nad aktualnym wiceliderem ligi.

Lider utrzymany. Jadowniczanka pokonana.

więcej
IV LIGA, MAŁOPOLSKA-WSCHÓD. Limanovia bez problemów pokonała Jadowniczankę Jadowniki. Prowadziliśmy już 5-0, ale w końcówce daliśmy sobie strzelić dwa gole.

MLT: Pewna wygrana z Krakusem. Udany powrót Pawła Kuliga.

więcej
Małopolska Liga Trampkarzy, kolejka 18. Limanovia po raz kolejny pokazała, że nie boi się wyzwań, grając z rywalem z Nowej Huty, który zajmował w tabeli miejsce o 1 oczko niżej.

MLJS: wysokie zwycięstwo juniorów z Dalinem Myślenice.

więcej
Małopolska Liga Juniorow Starszych, 10 kolejka. Wyjazdowe zwycięstwo dające nam awans na 6 miejsce w grupie Mistrzowskiej.

Zwycięstwo z Lubaniem na trudnym terenie.

więcej
IV LIGA, GRUPA MAŁOPOLSKA-WSCHÓD, 20 kolejka. Trwa zwycięska seria Limanovii. Dzisiaj lider IV ligi wygrał na wyjeździe z trudnym rywalem, Lubaniem Maniowy. Bohaterem spotkania był Józef Piwowarczyk, strzelec gola i współautor pozostałych.

WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH!

więcej
Ciepłych, pełnych radosnej nadziei Świąt Zmartwychwstania Pańskiego oraz najlepszych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół przy wielkanocnym stole. Smacznego święconego jajka dla wszystkich piłkarzy oraz kibiców.

MLT: Limanovia gromi w meczu z Dalinem.

więcej
Wysoka wygrana Limanovii z Dalinem w Małopolskiej Lidze Trampkarzy. Cały zespół zagrał bardzo dobrze.

MLT: Przegrana po dobrej grze z Cracovią.

więcej
Mecz bardzo zacięty, drużyna Cracovii od początku usiłowała zdominować spotkanie i przez pierwsze minuty nawet się to udawało, z biegiem czasu nasi zawodnicy skutecznie rozbijali ataki rywali i wyprowadzali groźne kontry.

Porażka z Garbarnią na inaugurację MLJS w Grupie Mistrzowskiej.

więcej
Nasza drużyna musiała uznać wyższość rywali spod Wawelu: na stadionie ze sztuczną nawierzchnią w Krakowie, juniorzy Limanovii przegrali ze swoimi rówieśnikami z Garbarni Kraków.