Pierwszy krok do MLJM: Sandecja II rozgromiona!

więcej
Juniorzy Młodsi, I Liga Okręgowa Nowy Sącz, kolejka 12. Mecz dwóch najlepszych drużyn ligi... i aż żal ciśnie się na usta, że drużyna Limanovii nie gra teraz w Małopolskiej Lidze Juniorów Młodszych, byłaby tam czołową drużyną.

MLJS: Zacięty mecz i wygrana z Garbarnią.

więcej
Małopolska Liga Juniorów Starszych, 6 kolejka w grupie mistrzowskiej. Limanovia po meczu walki pokonuje u siebie Garbarnię Kraków.

Grając z Wolanią w 10 pokazaliśmy charakter. Znów mamy lidera.

więcej
IV LIGA, MAŁOPOLSKA-WSCHÓD. Limanovia po trzech kolejnych remisach, dzisiaj przed własną publicznością odniosła zwycięstwo. Pokonanie drużyny z Woli Rzędzińskiej było utrudnione, bo od 40 minuty graliśmy w liczebnym osłabieniu.

Bochnia: Sportowa złość po kolejnym remisie. Walczymy do końca.

więcej
IV LIGA, MAŁOPOLSKA-WSCHÓD: zremisowaliśmy trzeci kolejny mecz. Tym razem na wyjeździe z BKS Bochnia. Biorąc pod uwagę przebieg meczu to gospodarze mogą być zadowoleni z remisu. Mamy znowu niedosyt, znowu tracimy zwycięstwo w końcówce.

MLJS: Limanovia wygrywa z liderem Progresem Kraków w grupie mistrzowskiej! Hat-trick Bartka Żurka.

więcej
Małopolska Liga Juniorów Starszych, 5 kolejka w grupie mistrzowskiej. Limanovia pewnie pokonuje u siebie drużynę lidera rozgrywek AS Progres 99 Kraków, dla której jest to pierwsza porażka w rundzie wiosennej.

MLT: przegrana trampkarzy z AP 21 Kraków.

więcej
Małopolska Liga Trampkarzy, kolejka 20. Drużyna AP 21 Kraków Tomasza Frankowskiego pokazała niezwykle dojrzały futbol, a co ważniejsze bardzo skuteczny, czego nam zdecydowanie zabrakło.

Straciliśmy zwycięstwo z Rytrem na własne życzenie. Ostry mecz.

więcej
IV LIGA, GRUPA MAŁOPOLSKA-WSCHÓD. Niedosyt i złość po remisie z Popradem Rytro. Prowadząc 2-1 w 88 minucie nie wykorzystaliśmy rzutu karnego. Natomiast goście nie pomylili się z jedenastki i doprowadzili do wyrównania w 95 minucie gry.

Kadra Małopolski z napastnikiem Marcinem Kurkiem w składzie.

więcej
Zdolny napastnik Limanovii, Marcin Kurek wystąpił w Kadrze Małopolski, która rozpoczęła udział w rozgrywkach UEFA Regions' Cup 2017/2018. Małopolska zremisowała u siebie z reprezentacją województwa lubelskiego.

MLT: Hat-trick Kuby Piaskowego! Wygrana z Progresem Kraków.

więcej
Małopolska Liga Trampkarzy, kolejka 19. Pewna wygrana z zespołem Progresu Kraków ma szczególne znaczenie, gdyż klub ten w opinii wielu trenerów uznawany jest najlepszą szkółką piłkarską w Małopolsce.

Remis w Gorlicach. Zabrakło skuteczności.