MLJS: Pokazaliśmy charakter grając w 10 z Unią. Rafał Pietrzak obronił karnego.

więcej
Małopolska Liga Juniorów Starszych - grupa mistrzowska, 17 kolejka. Od 60 minuty graliśmy z tarnowską Unią w liczebnym osłabieniu przy stanie 0-1, wówczas nasz bramkarz obronił karnego i zaraz potem zdobyliśmy wyrównującą bramkę.

Wygrana z Tarnovią. Dwa mecze dzielą nas od baraży o III ligę.

więcej
IV LIGA, MAŁOPOLSKA-WSCHÓD, 28 kolejka. Limanovia pokonała dzisiaj na wyjeździe Tarnovię i nadal jest liderem. Do zakończenie sezonu pozostały już tylko dwie kolejki.

MLT: Wygrany mecz z Unią Tarnów.

więcej
Małopolska Liga Trampkarzy, 23 kolejka. Limanovia na trzy kolejki przed zakończeniem sezonu zapewniła sobie minimum 7 miejsce na 14 zespołów w MLT.

Limanovię czeka gruntowny remont stadionu!

więcej
Około 900 kibiców oglądało ostatni pojedynek derbowy Limanovii z Tymbarkiem. Wygrała Limanovia 3-1. Zapotrzebowanie na rozwój piłki nożnej w Limanowej zauważają władze samorządowe, a także przedstawiciele regionu w parlamencie (foto).

Wypowiedzi trenerów po Derbach i zdjęcia.

więcej
W niedzielę Limanovia w czwartoligowych derbach ziemi limanowskiej pokonała u siebie KS Tymbark 3-1. Pomeczowe opinie trenerów rywalizujących drużyn oraz Galeria zdjęć FOTO-Natanek.

Wygrany pojedynek derbowy Limanovii z Tymbarkiem.

więcej
IV LIGA, MAŁOPOLSKA-WSCHÓD. Derby ziemi limanowskiej odbyły się przy pełnych trybunach. Po meczu walki Limanovia pokonała KS Tymbark 3-1. Nasz najgroźniejszy rywal w walce o 1 miejsce, Barciczanka, zremisowała na wyjeździe z Popradem Rytro.

W niedzielę DERBY: Limanovia - Tymbark!

więcej
Limanowa. Mecze obu drużyn zawsze cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Liczymy na to, że i tym razem nie będzie inaczej, a widowisko dostarczy Państwu wielu pozytywnych wrażeń podczas oglądania derbów ziemi limanowskiej.

MLJS: Pewna wygrana z Dalinem Myślenice.

więcej
Małopolska Liga Juniorów Starszych - grupa mistrzowska, 7 kolejka w grupie mistrzowskiej. Już w I połowie rozstrzygnęły się losy spotkania, Limanovia do końca spotkania spokojnie kontrolowała grę.

Juniorzy Młodsi zagrają w barażach o Małopolską Ligę!

więcej
I Liga Okręgowa w Nowym Sączu Juniorów Młodszych, kolejka 12. Zdobywamy Mistrza Ligi! Bez względu na rozstrzygnięcia w ostatniej kolejce, wygrywamy ligę przed ostatnią kolejką, z dorobkiem: 1 remis i reszta kompletem punktów.

Podhale. Nieudany wyjazd do Watry. Lidera jednak nadal mamy.

więcej
IV LIGA, MAŁOPOLSKA-WSCHÓD. Limanovia przegrała na wyjeździe z Watrą Białka Tatrzańska. Od 20 minuty gospodarze grali w liczebnym osłabieniu. Przerwaliśmy serię spotkań bez porażki. Na szczęście Barciczanka też przegrała.