Straciliśmy zwycięstwo z Rytrem na własne życzenie. Ostry mecz.

2017-05-05 06:54:22
IV LIGA, GRUPA MAŁOPOLSKA-WSCHÓD. Niedosyt i złość po remisie z Popradem Rytro. Prowadząc 2-1 w 88 minucie nie wykorzystaliśmy rzutu karnego. Natomiast goście nie pomylili się z jedenastki i doprowadzili do wyrównania w 95 minucie gry.

MKS LIMANOVIA LIMANOWA – LKS POPRAD RYTRO 2:2 (1:0)

1:0 Sebastian Jacak 14, 1:1 Dziedzina 48, 2:1 Karol Mus 73, 2:2 M. Pawlik 90(+5) karny.

W 88 minucie rzutu karnego dla Limanovii nie wykorzystał Piwowarczyk.

Żółte kartki: Marcin Kurek dwie, Piotr Kaczor, Norbert Czaja – Pawlik, Buk, Ciężobka, Dziedzina. Czerwona kartka: Marcin Kurek w 90(+4) minucie w konsekwencji dwóch żółtych – K. Pawlik w 88 minucie w konsekwencji dwóch żółtych.

MKS Limanovia: Mastalerz Wojciech – Ślazyk Maciej, Ruchałowski Michał, Kandel Walid, Witek Szymon – Piwowarczyk Józef, Lichota (70 Mus Karol), Jacak Sebastian (88 Mus Grzegorz), Kaczor Piotr, Wsół Damian (52 Czaja Norbert) – Kurek Marcin.

Limanovia sporo pretensji mieli do głównego arbitra tego spotkania. Przede wszystkim za to, że pan sędzia dopuścił do bardzo ostrej gry. Kontuzji doznał m.in. Damian Wsół, który po meczu pojechał karetką do szpitala i już nie zagra z nami do końca sezonu! - za ten faul zawodnik gości nie został nawet ukarany żółtą kartką!

Mecz Limanovia miała pod kontrolą i powinna go wygrać. Zmarnowała mnóstwo groźnych sytuacji podbramkowych. Prowadzenie objęliśmy w 14 minucie po pięknym uderzeniu Sebastiana Jacaka. Tuż po przerwie wyrównał Dziedzina, oddał strzał a piłka po rykoszecie zaskoczyła Wojciecha Mastalerza.

W 73 minucie Limanovia ponownie była na prowadzeniu, gdy Karol Mus zdobył gola po podaniu Józefa Piwowarczyka. Kontrolowaliśmy wydarzenia na boisku i w 88 minucie mogliśmy przypieczętować swoje zwycięstwo. W polu karnym sfaulowany został Józef Piwowarczyk i sam poszkodowany wykonywał rzut karny. Jego strzał obronił jednak bramkarz Popradu.

W ostatniej akcji meczu został sfaulowany w obrębie szesnastki zawodnika rywali i goście doprowadzili do wyrównania, pewnie wykonując rzut karny.

Sokół Borzęcin Górny 3-0 Tarnovia Tarnów 3 maja, 17:00

IV liga 2016/2017, grupa: małopolska (wschód)

RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
10.  Glinik Gorlice 23 25 7 4 12 26-37 1 4 6 8-16 6 0 6 18-21
11.  Sokół Borzęcin Górny 22 24 6 6 10 38-48 3 4 5 22-28 3 2 5 16-20 2 4 1 1 0 5-2
12.  Tarnovia Tarnów 23 24 5 9 9 24-31 4 3 4 11-10 1 6 5 13-21 2 1 0 1 1 2-5
13.  Orkan Szczyrzyc 22 20 5 5 12 30-51 3 3 5 18-25 2 2 7 12-26 2 4 1 1 0 5-2
14.  KS Tymbark 22 20 4 8 10 30-39 1 5 4 10-19 3 3 6 20-20 3 4 1 1 1 5-6
15.  Skalnik Kamionka Wielka 23 20 6 2 15 23-55 3 1 8 13-27 3 1 7 10-28 3 3 1 0 2 4-6
16.  Jadowniczanka Jadowniki 22 18 4 6 12 35-52 3 2 6 18-23 1 4 6 17-29

Zapowiedź następnej kolejki 24. Dnia 6-7 maja 2017:

Barciczanka Barcice - Sokół Borzęcin Górny 6 maja, 16:00
Tarnovia Tarnów - Skalnik Kamionka Wielka 6 maja, 17:00
KS Tymbark - GKS Drwinia 6 maja, 17:00
Watra Białka Tatrzańska - Poprad Muszyna 7 maja, 16:00
Wolania Wola Rzędzińska - Orkan Szczyrzyc 7 maja, 16:00
Bocheński KS - Limanovia Limanowa 6 maja, 17:00