IV liga: Nieskuteczna w meczu Limanovia przegrała z Lubaniem.

więcej
IV liga, Małopolska-wschód. Limanovia przegrała na wyjeździe z Lubaniem Maniowy. Niestety, sprawdził się w dniu dzisiejszym komentatorski frazes, że: Niewykorzystane sytuacje się mszczą.

MLT: Wojciech Wąchała dał cenny punkt z Sokołem Stary Sącz.

więcej
Małopolska Liga Trampkarzy I liga, 11 kolejka: chociaż niedosyt pozostał pod dobrej grze, to jednak Trójkolorowi w meczu o tzw. sześć punktów, zdobyli ważny punkt w doliczonym czasie gry, w kontekście utrzymania w pierwszej lidze.

IV liga: Koszmarna końcówka z Watrą.

więcej
IV liga Małopolska-wschód. Limanovia po pierwszej połowie prowadziła już 2-0 w zaległym spotkaniu z Watrą. Ostatecznie przez fatalną końcówkę Trójkolorowi przegrali, tracąc wszystkie trzy bramki w... 7 minut. Szok i niedowierzanie.

MLJS: Remis z liderem Garbarnią i bomba Wojciecha Jędrzejka. Twierdza niezdobyta!

więcej
Małopolska Liga Juniorów Starszych, kolejka 25. Limanovia po remisie w meczu na szczycie z liderem Garbarnią Kraków utrzymała III miejsce w lidze. Trójkolorowi są jedynym zespołem w lidze, którzy u siebie jeszcze nie przegrali.

IV liga: lider Limanovia pewnie z Żabnem.

więcej
IV LIGA, MAŁOPOLSKA-WSCHÓD. Limanovia nie zwalnia tempa i pewnie pokonała MLKS Polan Żabno 4-0 (2-0). Po dwie bramki dla Trójkolorowych strzelili: Sebastian Jacak i Daniel Nowak. Następny mecz (zaległy) już w środę z Watrą.

MLT: Wygrana i udany rewanż z Krakusem.

więcej
Małopolska Liga Trampkarzy I liga, 10 kolejka: udał się rewanż Trójkolorowym za przegraną w I rundzie na wyjeździe w Nowej Hucie. Limanovia zagrała bardzo ambitnie, skutecznie i wygrała to spotkanie zasłużenie.

Wygrany Półfinał Pucharu Polski z Watrą: Juniorzy w roli głównej!

więcej
W 1/2 finału Pucharu Polski OZPN Nowy Sącz, Limanovia wygrała na wyjeździe w karnych z Watrą Białka Tatrzańska. Wyrównującą bramkę dla Limanovii strzelił junior młodszy Paweł Matras. Dwa karne obronił junior starszy Karol Pietrzak.

MLT: Przegrana z Progresem po walce.

więcej
Małopolska Liga Trampkarzy I liga, 9 kolejka: obydwa zespoły stworzyły swoje sytuacje do zdobycia bramek, gospodarze byli skuteczniejsi i dało im to prowadzenie.

IV liga: Poprad Rytro pokonany. Daniel Bomba obronił karnego w 90 minucie.

więcej
IV LIGA, MAŁOPOLSKA-WSCHÓD, 24 kolejka. Limanovia podejmowała dzisiaj u siebie Poprad Rytro. Mecz lidera z zespołem walczącym o utrzymanie nie był formalnością. Goście zagrali bardzo ambitnie, ale ostatecznie to było za mało na Limanovię.

MLJM: wygrana z Dunajcem Nowy Sącz w końcówce meczu.

więcej
Małopolska Liga Juniorów Młodszych, kolejka 9. Limanovia wyszła trochę uśpiona na to spotkanie i do przerwy przegrywała 0:2. Druga połowa to już wyraźna przewaga Trójkolorowych, którzy tym razem musieli wyszarpać zwycięstwo na boisku.