15. BOCHEŃSKI KS 34 31
16. DUNAJEC Zakliczyn 34 24
17. JARMUTA Szczawnica 34 22
18. RADŁOVIA Radłów 34 6

Które miejsce w tabeli zajmie MKS LIMANOVIA na koniec sezonu 2021/2022 w IV Lidze?

Derby w MLJS: Limanovia gromi Słopnice. Piłkarze i Kibice na szóstkę!

więcej
Małopolska Liga Juniorów Starszych, zaległa 17. kolejka. Limanovia wygrała w wysokich rozmiarach 12:0 (5:0) w Derbach ziemi limanowskiej. Goście ze Słopnic już w końcówce I połowy stracili nadzieję na korzystny wynik.

IV liga: Bezsilność po meczu z Bochnią. Obszerny komentarz Trenera Paszkiewicza.

więcej
IV liga, Małopolska-wschód. Limanovia mając ogromną przewagę w meczu - przegrała u siebie z BKS Bochnia 2-3. Czy odwróci się karta w ostatniej kolejce? Wciąż są jeszcze szanse na baraże, ale rywale muszą też zagrać dla nas.

MLJS: Profi bezsilne z juniorami młodszymi. Limanovia na pudle!

więcej
Małopolska Liga Juniorów Starszych, kolejka 29. Limanovia pewnie pokonała na wyjeździe AP Profi Zielonki 4:0, zapewniając sobie III miejscu w MLJS. Trener juniorów starszych Łukasz Bukowiec zabrał na wyjazd aż 10 juniorów młodszych.

MLJS: Udany rewanż z Bochnią, BKS poległ w drugiej połowie.

więcej
Małopolska Liga Juniorów Starszych, kolejka 28. Limanovia pewnie pokonała BKS Bochnia, umacniając się na III miejscu w MLJS. W pierwszej połowie Trójkolorowi razili brakiem skuteczności i dopiero po przerwie worek z bramkami rozwiązał się.

DERBY IV liga: MKS gromi Tymbark. Nadal szanse na baraże.

więcej
IV liga, Małopolska-wschód. Limanovia wysoko wygrała z KS Tymbark 13-0 (7-0). Sześciu zawodników Trójkolorowych wpisało się na listę strzelców: K.Kurczab (2), M.Lampart (3), S.Jacak (2), M.Kordeczka (2), G.Mus (2), D.Plata (1).

IV liga: bolesna strata punktów z Wolanią.

więcej
IV LIGA, MAŁOPOLSKA-WSCHÓD, 17 kolejka. Limanovia zremisowała u siebie z Wolanią Wola Rzędzińska i na 3 kolejki przed końcem sezonu szanse na zajęcie I miejsca poważnie zmalały. Ozdobą meczu była bramka kapitana Limanovii Kamila Kurczaba.

MLJS: Przegrana z Hutnikiem po dobrej grze. Debiut Wielochy i Szewczyka w lidze.

więcej
Małopolska Liga Juniorów Starszych, kolejka 27. Limanovia przegrała u siebie z wiceliderem Hutnikiem Kraków po wyrównującej grze. Trójkolorowi nadal są na III miejscu, ponieważ sąsiadujący w tabeli rywale również przegrali.

MLJM: Rozbita Soła, dobra gra zmienników. Cztery asysty Węglarza.

więcej
Małopolska Liga Juniorów Młodszych II liga, kolejka 12. Limanovia bez kilku czołowych zawodników potrafiła pokazać charakter i postawić się Sole Oświęcim. Trójkolorowi wysoko wygrali na własnym terenie i są blisko awansu do I ligi MLJM.

Finał PP OZPN: Gra lepsza od wyniku. Debiut w seniorach Michała Napory.

więcej
Nie mamy patentu na wygrywanie, gramy od miesiąca mecze co 3 dni. Na zmęczeniu ciężko o skuteczność. Oblizaliśmy się zatem drugim miejscem w finale z Popradem Muszyna. Skupiamy się teraz na godnym zakończeniu ligi i walczymy do końca.

MLJS: Wygrana z Unią Tarnów. Twierdza Limanovii niezdobyta.

więcej
Małopolska Liga Juniorów Starszych, kolejka 26. Limanovia wygrała u siebie z tarnowskimi Jaskółkami i tym samym Trójkolorowi nadal są jedynym zespołem w małopolskiej lidze, którzy u siebie jeszcze nie przegrali.