MLJS: tylko i aż remis z Sandecją Nowy Sącz.

więcej
Małopolska Liga Juniorów Starszych, kolejka 24. Limanovia po remisie z Sandecją utrzymała III miejsce w lidze. Trójkolorowi do 40 minuty przegrywali 0-2, następnie w drugiej połowie doprowadzili do wyrównania i nie wykorzystali rzutu karnego.

MLT: sroga lekcja od Progresu.

więcej
Małopolska Liga Trampkarzy, I liga: Limanovia przegrała z rówieśnikami z AS Progres 2-5 (1-1). Dwie bramki dla Limanovii strzelili krakowskiej drużynie Paweł Kulig i Wojciech Wąchała.

Nabór do drużyny juniorów: chętnych zapraszamy!

więcej
Ruszył nabór do drużyny: MKS Limanovia ELEKTRICAL MOS.PL Limanowa. Szukamy zawodników na każda pozycję!!! Jeżeli chcesz ciężko pracować, grać z najlepszymi, to zgłoś się do nas!!!

MLJM: tylko remis w Wadowicach z autsajderem rozgrywek.

więcej
MAŁOPOLSKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH. Limanovia miała postawić "kropkę nad i" z Karolem i wygrać z zespołem, który przed naszym spotkaniem miał zerowy dorobek w lidze. Wówczas zwycięstwo zagwarantowało by nam grupę mistrzowską.

Trener trampkarzy MKS Limanovia Zbigniew Twaróg podsumował występy w MLT.

więcej
Beniaminek z Limanowej zajął siódme miejsce w rozgrywkach MLT w sezonie 2016/2017 - grając w elicie takich drużyn jak: Wisła Kraków, Cracovia czy Sandecja Nowy Sącz.

Piłkarski horror w II meczu barażowym: przegrana po dogrywce.

więcej
Po prawdziwym piłkarskim horrorze w rewanżowym meczu barażowym o awans do III ligi, rozegranym na Stadionie Miejskim w Skawinie, Wiślanie Jaśkowice wygrali po dogrywce 2-1 z Limanovią.

Awans do Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych!

więcej
Baraż o awans do MLJM: po niezwykle dramatycznym meczu, Limanovia zasłużenie wyrwała swoje zwycięstwo z Górnikiem Wieliczka (3:2) na boisku Com-Com Zone w Krakowie-Nowej Hucie.

Baraże o III ligę: zwycięstwo wymknęło się w pechowych okolicznościach.

więcej
W pierwszym spotkaniu barażowym o awans do III ligi Limanovia zremisowała u siebie z Wiślanami Jaśkowice 1:1. Zwycięstwo było blisko. Rewanż odbędzie się w najbliższą sobotę w Skawinie o godz. 17.

W sobotę: baraż juniorów młodszych z Górnikiem Wieliczka o awans do MLJM.

więcej
W siedzibie MZPN Kraków odbyło się losowanie par półfinałowych meczów barażowych o awans do Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych.

Baraże o III ligę w środę i sobotę z Wiślanami: gotowi do walki.

więcej
W środę 21 czerwca br. Limanovia rozegra u siebie (godz. 18) pierwszy pojedynek barażowy o awans do III ligi. Rywalem Limanovii (zwycięzca IV-ligowej grupy Małopolski-wschód) będą Wiślanie Jaśkowice (najlepsza drużyna w grupie zachodniej).