17. OKOCIMSKI Brzesko 15 10
18. RYLOVIA Rylowa 15 10
19. POPRAD Rytro 17 7
20. BARCICZANKA Barcice 16 6

Które miejsce w tabeli zajmie MKS LIMANOVIA na koniec sezonu 2020/2021 w IV Lidze?

Awans do Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych!

2017-06-25 07:10:08
Baraż o awans do MLJM: po niezwykle dramatycznym meczu, Limanovia zasłużenie wyrwała swoje zwycięstwo z Górnikiem Wieliczka (3:2) na boisku Com-Com Zone w Krakowie-Nowej Hucie.

KS Górnik Wieliczka - MKS Limanovia Indeco MOS PL  2-3 (1-1)

0:1 Bartłomiej Żurek (as. Paweł Matras), 14 minuta. 1:1 gospodarze 38 minuta. 1:2 Bartłomiej Żurek (as. Piotr Matras), 46 minuta. 2:2 gospodarze 64 minuta. 2:3 Mateusz Matlęga (as. Piotr Matras), 65 minuta.

Żółte kartki: Piotr Matras, Dawid Hojda. Czerwona kartka w 70 minucie: Bartłomiej Żurek.

Co za mecz!
Aż trzy razy obejmowaliśmy prowadzenie w tym spotkaniu. Ostatnie 10 minut graliśmy w osłabionym składzie. To był prawdziwy mecz walki. Prawdziwy horror z "Happy endem". Dwie bramki Bartłomieja Żurka. Wszystkie asysty braci Matrasów. Zwycięska bramka z woleja Mateusza Matlęgi była ozdobą meczu - stadiony świata! Bardzo dobra postawa całego zespołu.

Wyjściowy skład - MKS LIMANOVIA Indeco MOS PL Limanowa:

Karol Pietrzak - Mateusz Matlęga, Kacper Pławecki, Andrzej Mrożek, Paweł Matras - Mateusz Smoter (78 Szymon Majeran), Piotr Matras, Kacper Skrzatek, Szymon Orzeł (41 Jakub Szewczyk), Dawid Hojda - Bartłomiej Żurek. A także: Adrian Stajnder, Kacper Etgens, Jakub Urbański, Rafał Matusiak.

Trener: Tomasz Sebastjański

W drodze do barażu z Górnikiem Wieliczka musieliśmy wygrać jeszcze dwumecz barażowy z KS Zakopane: http://www.limanovia.net/aktualnosci,1002.html