MLJM: wygrana z Dunajcem Nowy Sącz w końcówce meczu.

2018-05-05 12:07:49
Małopolska Liga Juniorów Młodszych, kolejka 9. Limanovia wyszła trochę uśpiona na to spotkanie i do przerwy przegrywała 0:2. Druga połowa to już wyraźna przewaga Trójkolorowych, którzy tym razem musieli wyszarpać zwycięstwo na boisku.

MKS Limanovia Indeco MOS Limanowa - Dunajec Nowy Sącz  3-2 (0-2)

Bramki: 0:1 goście w 3 min. 0:2 goście w 20 min. 1:2 Paweł Matras 42 min. 2:2 Jakub Piaskowy (asysta Michał Garcarz) 73 min. 3:2 Andrzej Mrożek karny w 74 min.

Skład Limanovii: Konrad Marek - Wojciech Jędrzejek (50 Arkadiusz Kaleta), Michał Garcarz, Jakub Urbański, Andrzej Mrożek (C), Paweł Matras, Szymon Majeran (41 Szymon Orzeł), Adrian Twaróg (67 Dawid Szewczyk), Szymon Pietrzak, Jakub Piaskowy (76 Jakub Czaja), Konrad Węglarz. A także: Łukasz Król, Konrad Kowalik, Bartłomiej Żak. Trener: Tomasz Sebastjański.

W pierwszej połowie Trójkolorowi razilili brakiem skuteczności, nie potrafili strzelić nawet z metra w światło bramki rywali z Nowego Sącza. Po przerwie, wyszła na boisko zupełnie inna drużna - gospodarze swoją złość sportową przerodzi w większą dokładność i wreszcie strzelone braki.

Limanovia zagrała bardzo dobrze w II połowie, na swoim poziomie, mając jeszcze wiele klarownych sytuacji na strzelenie bramki gościom, m.in. dwa razy strzelali zawodnicy Limanovii w poprzeczkę i raz w słupek.

Zapowiedź następnego meczu juniorów młodszych Limanovii  -  z Dąb Paszkówka:

W dniu 12 maja 2018 r. (sobota) o godz. 11:00, Limanovia zagra na wyjeździe z drużyną Dąb Paszkówka.

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 3468, Skomentowano 0 razy