Pewna wygrana z Metalem Tarnów. Kamil Palacz w formie.

więcej
IV LIGA MAŁOPOLSKA-WSCHÓD: Limanovia wygrała na wyjeździe z Metalem Tarnów. W trzech poprzednich spotkaniach Limanovia zdobyła tylko jeden punkt, dlatego to zwycięstwo jest tak bardzo ważne.

Remis z Wolanią. Gol Bartosza Kościółka przełamał impas.

więcej
Wicelider Limanovia walczyła u siebie z Wolanią Wola Rzędzińska - czwartą drużyną IV LIGI MAŁOPOLSKIEJ-WSCHÓD. Po dwóch porażkach remis z Wolanią przyjmujemy z szacunkiem, zwłaszcza że wyrównujący gol padł w doliczonym czasie gry.

Porażka z Lubanem. Aż 10 młodzieżowców w składzie Limanovii.

więcej
IV LIGA, MAŁOPOLSKA-WSCHÓD: Limanovia przegrała na wyjeździe z Lubaniem Maniowy pod drugiej żółtej dla Arsena. Mecz kończyła w liczebnym osłabieniu. W kadrze limanowskiego zespołu na to spotkanie było aż dziesięciu młodzieżowców.

Przegrana z Muszyną pomimo wielu klarownych sytuacji.

więcej
IV LIGA MAŁOPOLSKA-WSCHÓD. Kolejnym rywalem Limanovii był Poprad Muszyna. Goście objęli prowadzenie już na początku meczu i mimo kilku klarownych okazji gospodarzom nie udało się zdobyć bramki. W końcówce Poprad podwyższył na 2-0.

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

więcej
Życzenia świąteczne od Prezesa i Zarządu Klubu MKS Limanovia.

Pewne 3 punkty ze Skalnikiem. Hat-trick Bartosza Kościółka.

więcej
IV LIGA, MAŁOPOLSKA-WSCHÓD. Limanovia grała na wyjeździe ze Skalnikiem Kamionka Wielka, odnosząc efektowne zwycięstwo 7-0! Hat-tricka zanotował Bartosz Kościółek, który dorzucił 2 asysty. Dwa gole i dwie asysty zdobył Jakub Wojtaszek.

Elgün Nabiyev z Azerbejdżanu zawodnikiem Limanovii!!!

więcej
TRANSFEROWY HIT!!! IV-ligowa Limanovia dokonała kolejnego wzmocnienia. Do kadry dołączył 26-letni zawodnik z Azerbejdżanu, Elgün Nabiyev. To piłkarz z dwoma paszportami: z Azerbejdżanu i Turcji, grający jako skrzydłowy lub napastnik.

Wygrana z Dunajcem Zakliczyn. Utrzymana pozycja wicelidera.

więcej
IV LIGA, MAŁOPOLSKA-WSCHÓD. Limanovia pewnie wygrała z Dunajcem Zakliczyn. Wszystkie gole padły w drugiej połowie - autorstwa: Grzegorza Musa, Kamila Kurczaba i Grzegorza Króla.

IV liga: Paweł Matras odwrócił losy spotkania z Radłovią.

więcej
IV LIGA, MAŁOPOLSKA-WSCHÓD. Limanovia pojechała do Radłowa jako faworyt i po 30 sekundach była już na prowadzeniu. Autsajder tabeli niespodziewanie jednak na przerwę schodził prowadząc 2:1. Po zmianie stron strzelała już tylko Limanovia.

Limanovia wiceliderem IV ligi po zwycięstwie nad Kolejarzem!

więcej
IV LIGA, MAŁOPOLSKA-WSCHÓD. Kolejarz odjechał bez punktów; kolejne zwycięstwo Limanovii z beniaminkiem. Limanovia pokonała Kolejarza Stróże 2-0, obie bramki padły w pierwszej połowie, autorstwa Bartosza Kościołka im Kamila Palacza.