15. SOKÓŁ Słopnice 8 5
16. DUNAJEC Zakliczyn 9 5
17. BOCHEŃSKI KS 9 3
18. RADŁOVIA Radłów 8 1

Które miejsce w tabeli zajmie MKS LIMANOVIA na koniec sezonu 2021/2022 w IV Lidze?

Derby Limanowej: MKS Limanovia - LKS Płomień Limanowa

więcej
ZAPOWIEDŹ MECZU: Dwie drużyny z Limanowej zmierzą się na boisku Limanovii w spotkaniu ligowym w rozgrywkach o Mistrzostwo Ligi Okręgowej, w tą środę dn. 13.04.2016, o godz. 17:00.

Pewna wygrana z Huraganem. Minuta ciszy dla Piłkarzy Wólczanki. Podziękowanie dla Kapitana Drużyny.

więcej
Limanovia na początek rundy rewanżowej pokonała Huragan Waksmund 3-0. Przed meczem uczczono minutą ciszy 5 piłkarzy WÓLCZANKI Wólka Pełkińska. W przerwie meczu Prezes Limanovii wręczył podziękowanie Kapitanowi Michałowi Ruchałowskiemu.

Miło nam, że żart się udał. :-) ZAPRASZAMY na sobotni mecz o 16:30 z Huraganem!

więcej
Tym samym, informacja na temat rezygnacji Zarządu MKS Limanovia - była wkrętem na Prima Aprilis (1 kwietnia).

W dniu dzisiejszym doszło do spotkania przedstawicieli Zarządu Klubu MKS Limanovii z Burmistrzem Miasta Limanowa panem Władysławem Biedą.

Dostępne KARNETY na II rundę - za 30 złotych!

więcej
UWAGA! Do nabycia w sekretariacie klubu KARNET na wszystkie mecze w rundzie wiosennej w 2016 roku - jego koszt to 30 złotych i obejmuje wstęp na wszystkie 8 meczów w roli gospodarza.

Obie drużyny zagrały sparing bez kilku podstawowych graczy - w ramach treningu odbyła się gra wewnętrzna Seniorów i Juniorów MKS Limanovia.

Zapowiedź 1. meczu na wiosnę. Minuta ciszy dla piłkarzy Wólczanki.

więcej
W dniu 2 kwietnia br wracamy na boiska ligowe, aby rozegrać rundę rewanżową o Mistrzostwo Ligi Okręgowej.

Radosnych Świąt Wielkanocnych!

więcej
Z okazji Świąt Wielkanocnych, życzymy wszystkim naszym:

Przygotowania do rundy rewanżowej przebiegały bez większych zakłóceń. Wiadomo, że nigdy nie uda się wykonać w 100% wszystkiego, co sobie zaplanowaliśmy w życiu. Ważne, że plan został optymalnie wykonany.

Drużyna Skrzatów i Żaków naszej Akademii przy MKS Limanovia, jako akademia partnerska Wisły Kraków, w zeszły piątek uczestniczyły w eskorcie - podczas meczu Wisła Kraków vs Jagiellonia Białystok.