IV liga: bez bramek z Wolanią i w mocno okrojonym składzie.

więcej
Przerwana seria Limanovii: IV liga Małopolska-wschód. Limanovia straciła pierwsze punkty na własnym boisku w tym sezonie. Trójkolorowi bezbramkowo zremisowali z Wolanią Wola Rzędzińska. Mecz odbył się niestety bez kibiców.

MLJS: Gol Piotra Liptaka dał zwycięstwo z krakowskim AP Profi.

więcej
Małopolska Liga Juniorów Starszych, 14 kolejka. Cenna wygrana w Krakowie: Podopieczni Łukasza Bukowca przywieźli komplet punktów z trudnego terenu. Dzięki temu, wstąpiła nadzieja, że można jeszcze powalczyć o lepsze miejsce na jesień.

IV liga: Pokonany BKS. Mocne wejście młodzieżowca Pawła Matrasa. Bomba kapitana z 40 metrów.

więcej
Małopolska-wschód. Limanovia zdobyła w Bochni komplet punktów i nadal znajduje się w ścisłej czwartoligowej czołówce. Gole dla Trójkolorowych zdobył Kamil Kurczab, Sylwester Tokarz i Paweł Matras.

IV liga: Horror w Limanowej. Limanovia wyrwała zwycięstwo po dwóch golach w doliczonym czasie gry!

więcej
Małopolska-wschód. Niesamowita końcówka Limanovii, która jeszcze w doliczonym czasie gry przegrywała niespodziewanie z Barciczanką Barcice. Zdołała jednak zdobyć dwa gole i zainkasować trzy punkty. Trójkolorowi wskoczyli na pudło.

IV liga: Kosztowne błędy w obronie. Limanovia przegrała w Niecieczy.

więcej
Małopolska-wschód. Limanovia Limanovia walczyła na wyjeździe z rezerwami pierwszoligowej Termaliki Bruk-Bet Nieciecza. W drugiej połowie Limanovia odważnie atakowała, ale mimo kilku klarownych sytuacji wyniku nie udało już się zmienić.

IV liga: Wygrana z Okocimskim. Młody Jakub Wiktor w bramce. Minuta ciszy dla zmarłego Józefa Bindy.

więcej
Limanovia podejmowała u siebie zespół z Brzeska. Wysokie zwycięstwo Trójkolorowych nad Piwoszami (5-1). 18-letni Jakub Wiktor rozegrał cały mecz w limanowskiej bramce zaliczając udany występ. Limanovia znowu nokautuje w drugiej połowie.

IV liga: Udany finisz Limanovii. Happy-end w Drwinii za sprawa Sebastiana Jacaka.

więcej
Małopolska-wschód: Limanovia w doliczonym czasie gry przypieczętowała swoje wyjazdowe zwycięstwo w Drwinii dwoma bramkami. Trójkolorowi do końca walczyli o zwycięstwo i dzięki konsekwentnej grze drużyna Limanovii osiągnęła swój cel.

IV liga: Glinik rozbity przez Limanovię. Prowadzenie już po 20 sekundach.

więcej
Małopolska-wchód. Limanovia wysoko pokonała u siebie drużynę z Gorlic. Prowadzenie objęła już w 20 sekundzie za sprawą Sylwestra Tokarza (wychowanek Sandecji Nowy Sącz), który wraca już do formy po kontuzji.

IV liga: Pierwsza przegrana Limanovii. Minimalna porażka z Muszyną.

więcej
Małopolska-wschód: MKS Limanovia Limanowa przegrała na wyjeździe z Popradem Muszyna. Była to pierwsza strata punktów przez podopiecznych Piotra Kapusty w tym sezonie. Decydujący gol dla Popradu padł w doliczonym czasie gry.

IV liga: Trójkolorowi na piątkę i z kompletem punktów. Pawna wygrana z Metalem Tarnów.

więcej
Małopolska-wschód: Limanovia w swoim trzecim ligowym spotkaniu na boiskach 4 ligi walczyła z młodym i bardzo ambitnym zespołem Metalem Tarnów. W dwóch poprzednich pojedynkach podopieczni Piotra Kapusty odnosili zwycięstwa.