IV liga: remis z Żabnem. Daniel Bomba obronił bombę z karnego.

więcej
IV Liga Małopolska-wschód, 10 kolejka: Limanovia zremisowała na wyjeździe z Polanem Żabno. Gospodarze wyrównali dopiero w samej końcówce spotkania. Wcześniej nie wykorzystali rzutu karnego.

MLT: Limanovia gromi Bochnię. Patryk Osinko obronił karnego.

więcej
MAŁOPOLSKA LIGA TRAMPKARZY, kolejka 9: Limanovia odzyskała formę z początku sezonu i pewnie wygrała u siebie z MOSiR Bochnia. Goście mieli rzut karny, ale efektowną paradą popisał się nasz bramkarz i wynik cieszy, bo na zero z tyłu.

MLJM: remis z Tarnovią. Ekspresowa bramka Dawida Szewczyka.

więcej
Małopolska Liga Juniorów Młodszych, 10 kolejka. Zwycięstwo uciekło Limanovii w ostatnich minutach.

W nowych strojach ECCO OIL. Zwycięstwo na czele IV ligi. Karol Pietrzak pewny w bramce z Rytrem!

więcej
IV LIGA MAŁOPOLSKA-WSCHÓD: Limanovia wygrała na wyjeździe z Popradem Rytro i nadal jest samodzielnym liderem czwartej ligi. W kadrze na mecz znalazło się dwóch bramkarzy Limanovii z drużyny juniorów starszych i młodszych.

Finał Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu dla Limanovii.

więcej
Po bramkach Piotra Kaczora i Sebastiana Jacaka MKS Limanovia wygrywa 2:1 z Sokołem Słopnice w finale Pucharu Polski (edycja 2016-2017) na szczeblu Limanowskiego PPN. Honorowe trafienie dla Sokoła Słopnice było dziełem Artura Matrasa.

MLJS: dwie różne połowy Limanovii i Sandecji. Sandecja kończyła mecz w 9.

więcej
Małopolska Liga Juniorów Starszych, 9. kolejka. Druga porażka w tej rundzie Trójkolorowych. Fatalna pierwsza połowa w wykonaniu Limanovii sprawiła, że pomimo lepszej drugiej połowy, urwanie punktów gospodarzom było trudne do wykonania.

Limanovia... w Ekstraklasie!

więcej
Na obiektach Instytutu Kultury Fizycznej w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Sączu odbył się Turniej EKSTRA TALENT dla dzieci. Limanovia zajęła drugie miejsce.

MLT: Ambitna gra nie wystarczyła na lidera z AP21 Kraków.

więcej
MAŁOPOLSKA LIGA TRAMPKARZY, kolejka 8: Limanovia przegrała na wyjeździe z liderem rozgrywek. Było to dla nas kolejne trudne spotkanie z krakowską drużyną (dwa dni wcześniej graliśmy z Progresem), chociaż zagraliśmy bardzo ambitnie.

MLT: Fatalna pierwsza połowa z Progresem.

więcej
MAŁOPOLSKA LIGA TRAMPKARZY, kolejka 7: Limanovia przegrała na wyjeździe z Progresem Kraków 1-5 (0-4).

MLJS: z Niecieczy wywozimy cenny punkt.

więcej
Małopolska Liga Juniorów Starszych, 8. kolejka. Mecz odbył się na sztucznej murawie, ponieważ niemal wszystkie mecze w Małopolsce zostały w sobotę odwołane w związku z trudnymi warunkami atmosferycznymi.