MLJS: z Niecieczy wywozimy cenny punkt.

2017-09-23 21:44:28
Małopolska Liga Juniorów Starszych, 8. kolejka. Mecz odbył się na sztucznej murawie, ponieważ niemal wszystkie mecze w Małopolsce zostały w sobotę odwołane w związku z trudnymi warunkami atmosferycznymi.

W sobotni deszczowy dzień graliśmy z drużyną Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Mecz zakończył się podziałem punktów. Z trudnego terenu wywozimy punkt.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - MKS Limanovia ELEKTRICAL MOS.PL Limanowa Bruk 1-1 (1-1)

Jedyną bramkę dla Limanovii strzelił w 2 minucie meczu Dawid Hojda (asysta: Mateusz Smoter). Gospodarze wyrównali w 16 minucie.

Skład Limanovii: Pietrzak Karol, Liptak Mariusz, Łękawa Konrad, Skrzatek Kacper, Matlęga Mateusz, Krzyżak Maciej, Matras Piotr, Pławecki Paweł (75 Mrożek Dawid), Tarasek Maciej, Hojda Dawid (85 Stajnder Adrian), Smoter Mateusz (56 Żurek Bartłomiej).

Relacja z meczu:

Pierwszy kwadrans zdecydowanie należał do gości, Limanovia zasłużenie prowadziła, potem bramkarz Trókolorowych popełnił jedyny błąd w tym spotkaniu, przy rozgrywaniu piłki przeciwnik ją odebrał i wyrównał stan meczu, który już się nie zmienił.

Gdy był wynik remisowy (1-1) gra się wyrównała. Obie drużyny starały się utrzymać przy piłce i stwarzać okazje, ale jakiś klarowanych sytuacji nie było.

Tuż przed przerwą, po ładnej akcji Paweł Pławecki wyszedł sam na sam, był jednak faulowany i Limanovia miała rzut wolny. Mocny strzał zza pola karnego Mateusza Matlęgi trafił w poprzeczkę.

W II połowie obie drużyny chciały strzelić gola, ale przede wszystkim... go nie stracić.

Najlepszą okazję Limanovia miała z rzutu różnego, lecz nikt nie zdarzył zamknąć dalszego słupka.

W końcówce Termalica miała 100% okazję, jednak z kilku metrów zawodnik gospodarzy przestrzelił nad bramką Karola Pietrzaka.

Ogólnie mecz wyrównany i sprawiedliwy remis.

Zapowiedź następnego meczu:

Następny mecz ligowy juniorzy starsi Limanovii rozegrają na wyjeździe z drużyną Sandecji Nowy Sącz w dniu 30 września 2017 (sobota) o godz. 10:00, na boisku przy ul. Lwowskiej 230 w Nowym Sączu.

Terminarz, tabela i wyniki 8. kolejki MLJS: http://www.mzpnkrakow.pl/terminarze/mljs_1718 (większość meczów w tej kolejce jednak odwołano i przełożono na inny termin z powodu zalania boiska).

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 3433, Skomentowano 0 razy