IV liga: wysoka wgrana z Jarmutą, skuteczny Kamil Palacz.

więcej
IV liga, Małopolska-wschód. Limanovia podejmowała beniaminka rozgrywek, Jarmutę Szczawnica. Mocne otwarcie Limanovii. Pierwszą bramką Trókolorowi strzelili w 30 sekundzie gry, a po kwadransie był jż wynik 5-0. Trójkolorowi wygrali 7-1.

IV liga: nieudany start wiosny z Tarnovią.

więcej
IV liga Małopolska-wschód. Wiosenny falstart Limanovii: w pierwszym meczu po przerwie zimowej Limanovia Limanowa przegrała u siebie z Tarnovią Tarnów 0-2. Zmarnowane bramkowe sytuacje, zwłaszcza z I połowy, zemściły się.

Inauguracja rozgrywek ligowych na stadionie MKS Limanovia.

więcej
W ten weekend rozpoczną się rozgrywki ligowe na stadionie Limanovii Kobiet (sobota) i Mężczyzn (niedziela). Dla kibiców, którzy nie mogą przybyć na stadion, odbędzie się transmisja na żywo meczu: Limanovia-Tarnovia (CF SPORT; kanał MZPN).

Młody Ukrainiec Yaroslav Nyzhnyk zawodnikiem Limanovii!!!

więcej
TRANSFER NEWS! Kolejnym wzmocnieniem naszej kadry jest 20-letni ukraiński pomocnik, YAROSLAV NYZHNYK. Występował ostatnio w Popradzie Rytro. Z Limanovią trenuje od dwóch miesięcy - grał z Trójkolorowymi jako testowany w meczach sparingowych.

Bartosz Kościółek ponownie zawodnikiem MKS Limanovia!!!

więcej
TRANSFER NEWS! Kolejnym wzmocnieniem naszej kadry jest 20-letni pomocnik, BARTOSZ KOŚCIÓŁEK. Bartek na początku okresu przygotowawczego do rundy wiosennej testowany był przez drużyny z wyższych lig, m.in. przez I-ligową Sandecję Nowy Sącz.

Sparing 9: przegrana z Tempo Białka.

więcej
W kolejnym i ostatnim już sparingu numer 9 w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej, MKS Limanovia (IV liga Małopolska-wschód) przegrała na własnym boisku 1-2 (1-0) z drużyną Tempo Białka (IV liga, Małopolska-zachód).

Sparing 8: szybko stracony gol ustawił mecz ze Słomniczanką.

więcej
Stracony gol w pierwszych minutach meczu ustawił całe spotkanie i takim wynikiem (0-1) zakończył się przedostatni mecz kontrolny Trójkolorowych z innym IV-ligowcem z Małopolski-zachodniej, z drużyną LKS Słomniczanka Słomniki.

II runda PP: wygrana odmłodzonej Limanovii z rezerwami Sokoła.

więcej
Odbył się pierwszy w tym roku mecz piłkarski o stawkę na ziemi limanowskiej. W spotkaniu II rundy Pucharu Polski na szczeblu Limanowskiego Podokręgu Piłki Nożnej pomiędzy rezerwami Sokoła Słopnice (lider klasy A) a IV-ligową Limanovią.

Sparing 7: Pławecki i Kościółek upolowali Orzeł Ryczów.

więcej
Trzecia drużyna IV ligi małopolskiej - wschód, MKS Limanovia Limanowa wygrała 2-0 u siebie w kolejnym meczu kontrolnym z trzecią drużyną IV ligi małopolskiej - zachodniej, LKS Orzeł Ryczów. Mecz był bardzo zacięty i emocjonujący.

Juniorzy Limanovii na wyjazdowym obozie sportowym.