więcej
IV liga, Małopolska-wschód: Trójkolorowi wrócą do treningów 11 stycznia 2022 r. Poniżej plan 10-ciu sparingów trenera Pawła Zegarka, który przedstawił swoim podopiecznym także plan treningów i obozu sportowego w okresie przygotowawczym.

Awans trampkarzy Limanovii do 1 ligi MLT!

więcej
II liga wojewódzka C1 Trampkarz: Podopieczni Mirosława Smolenia i Jakuba Stacha zdobyli awans do Małopolskiej I ligi Trampkarzy. Trójkolorowi z 11 wygranymi, 2 remisami i tylko 1 przegraną, po zaciętej walce wygrali swoją ligę.

Odszedł bramkarz Yogi - Andrzej Ćwik.

więcej
Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci 66-letniego śp. Andrzeja Ćwika w dniu 15.11.2021, byłego zasłużonego piłkarza i wychowanka klubu MKS Limanovia, który grał na pozycji bramkarza.

Limanovia na III miejscu po I rundzie. Warta zdobyta, dwa gole Kamila Palacza.

więcej
IV liga, Małopolska-wschód: MKS Limanovia Limanowa pokonała u siebie LKS Watrę Białka Tatrzańska i wskoczyła na pudło, umacniając się w czołówce w tabeli. Wynik spotkania 2:1 dla Trójkolorowych został ustalony już w pierwszej połowie.

Natha zagra w Pucharze COPINHA SÃO PAULO DE FUTEBOL JUNIORES U-20!

więcej
Zawodnik MKS Limanovia Limanowa, 19-letni brazylijski piłkarz z włoskim paszportem, Natha Bertuol, otrzymał zaproszenie z jego kraju do rozegrania ważnego Pucharu w kategorii do 20 lat. To wielka sprawa dla tego piłkarza.

MLM: Młodziki Limanovii mistrzem Małopolski!!!

więcej
I LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZIK. Drużyna MKS Limanovia 2009/2010 rocznik odniosła wielki, historyczny sukces! – została zwycięzcą najwyższej Ligi Młodzików, tym samym zostając Mistrzem Małopolski Młodzików w tej kategorii wiekowej!

Derby w IV lidze: wygrana z Sokołem. Czernicki skuteczny.

więcej
IV LIGA, MAŁOPOLSKA-WSCHÓD. Limanovia wygrała na wyjeździe z Sokołem Słopnice w czwartoligowych derbach ziemi limanowskiej. Rozstrzygnął gol głową w 3 minucie Kacpra Czernickiego po dośrodkowaniu Pawła Matrasa z rzutu rożnego.

IV liga: wyjazdowy remis z Okocimskim.

więcej
IV liga Małopolska-wschód. MKS Limanovia Limanowa zremisowała na wyjeździe z Okocimskim Brzesko KS. Wszystkie gole padły w pierwszej połowie. Trójkolorowi utrzymali czwarte miejsce w tabeli.

MLJS: cenna wygrana Limanovii z Unią Tarnów.

więcej
Małopolska Liga Juniorów Starszych, 14 kol. Podopieczni Łukasza Bukowca wreszcie odpalili. Po kilku przegranych z rzędu, najpierw zremisowali bezbramkowo u siebie z AP Profi Kraków, a w ostatnim meczu wygrali na wyjeździe 4-1 z Unią Tarnów.

[wideo] Limanovia gromi Gliinika. Hattrick Czernickiego. Zbiórka dla Roberta Kujawy.

więcej
IV liga, Małopolska-wschód. Trójkolorowi wysoko pokonali u siebie Glinik Gorlice 7:2 (4-1). Podopieczni Pawła Zegarka błysnęli formą strzelecką, chociaż przy lepszej skuteczności powinien być w tym meczu wynik dwucyfrowy.