15. BOCHEŃSKI KS 34 31
16. DUNAJEC Zakliczyn 34 24
17. JARMUTA Szczawnica 34 22
18. RADŁOVIA Radłów 34 6

Które miejsce w tabeli zajmie MKS LIMANOVIA na koniec sezonu 2021/2022 w IV Lidze?

Debiut Limanovii w I lidze wojewódzkiej Młodzików. Remis z Sandecją.

2021-03-24 15:43:40
I liga Małopolska Liga Młodzików, kolejka 1. Remis Limanovii z Sandecją Nowy Sącz po golach Kacpra Górki i Mateusza Kęski - po zaciętym spotkaniu obfitującym w dużo sytuacji podbramkowych, w których każda z drużyn mogła wygrać.

MKS LIMANOVIA LIMANOWA - MKS SANDECJA NOWY SĄCZ 2-2 (2-1)

Bramki dla Limanovii: Kacper Górka i Mateusz Kęska

Skład Limanovii: Miłosz Franczyk - Tomasz Włodarczyk (C), Maciej Zięciowski, Mateusz Kęska, Kacper Górka, Jan Urbański, Bartosz Groń, Michał Pałka, Przemysław Gołąb. A także: Kacper Biedroń - Szymon Smoroński, Szymon Dyrek, Jakub Potoniec, Szymon Żelasko, Marcin Tokarczyk, Witold Mrożek.

Sztab szkoleniowy: trenerzy Adam Gawlik i Mateusz Ryś. Kierownik drużyny: Dariusz Mrożek.

Sędzia główny: Piotr Sochacki. Asystent 1: Tomasz Twaróg. Asystent 2: Bartomiej Kurek.

Komentarz trenera Młodzików Limanovii Mateusza Rysia - po meczu z Sandecją:
- Mecz rozpoczął się dla nas bardzo dobrze, bo już po dwóch minutach prowadziliśmy 1:0 i gra toczyła się pod nasze dyktando. Po 10 minutach było już 2:0 dla nas. Stworzyliśmy jeszcze dwie świetne okazje w pierwszej połowie i szkoda, że nie udało się ich wykorzystać, gdyż mogliśmy „zamknąć mecz”.

W końcowce pierwszej połowy Sandecja coraz lepiej radziła sobie z naszym wysokim pressingiem i udało się im zmniejszyć straty. W drugiej połowie to Sandecja dominowała - mogło to być spowodowane wynikiem meczu. Niestety nie udało nam się utrzymać prowadzenia i zremisowaliśmy mecz 2:2. Przy większym szczęściu mogliśmy wygrać ten mecz jednak trzeba powiedzieć, że remis jest wynikiem sprawiedliwym. Obie bramki straciliśmy po rzutach rożnych więc wiemy nad czym musimy pracować. Szanujemy ten remis – chłopaki dali z siebie wszystko, naszym celem jest utrzymanie się w 1 Lidze Małopolskiej gdzie jesteśmy debiutantami.

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 2509, Skomentowano 0 razy