MLT 2005: od 0:2 do 5:2 z Borkiem Kraków! Dublet Wiktora Kuzara.

2019-04-29 13:44:16
Małopolska Liga Trampkarzy Młodszych 2005, kolejka 19. Niezwykle emocjonujące spotkanie, pełne ciekawych zwrotów akcji stoczyli Trójkolorowi, którzy przegrywali już 0:2, a ostatecznie wysoko wygrali 5:2 z krakowską drużyną.

MKS Limanovia Limanowa - KS Borek Kraków 5:2 (2-2)
BRAMKI: 0:1 goście 18 minuta, 0:2 goście 30 minuta, 1:2 Wiktor Kuzar (asysta Jakub Kielar) 34 minuta, 2:2 Wiktor Jędrzejek (asysta Stanisław Hobot) 37 minuta, 3:2 Wiktor Kuzar (asysta Miłosz Ubik) 60 minuta, 4:2 Jakub Smoleń 79 minuta, 5:2 Stanisław Hobot (asysta Wiktor Kuzar) 80 minuta.

MKS LIMANOVIA: Adrian Leśniak, Przemysław Orzeł - Waldemar Zieliński, Mikołaj Wrona, Miłosz Ubik, Natan Szewczyk, Kamil Szewczyk, Jakub Smoleń, Filip Bulanda, Oliwier Mrożek, Bartłomiej Młynarczyk, Wiktor Kuzar, Jakub Kolat, Jakub Kielar, Wiktor Jędrzejek, Stanisław Hobot, Dominik Goliński, Kacper Dutka. Trener drużyny: Mirosław Smoleń. Asystent trenera: Jakub Stach. Opieka medyczna: Zbigniew Twaróg. Kierownik drużyny: Dariusz Mrożek.

Był to mecz na przełamanie dla młodej drużyny Limanovii, która będąc uzdolniona technicznie tracila we wcześniejszych meczach punkty z lepszymi fizycznie rywalami. Przez pierwsze pół godziny drużyna z Krakowa panowała na boisku, odbierając atuty gospodarzom. Trójkolorowym trudno było sobie poradzić zwłaszcza z rosłymi napastnikami gości.

Gdy gospodarze przegrywali dwoma bramkami, przełamali się i pokazali charakter, wrócili nie tylko do gry, ale i podjęli walkę do końca, jakiej oczekują kibice. Jeszcze do przerwy miejscowi doprowadzili do wyroównania na 2:2.

W kolejnych minutach drugiej połowy przewaga gospodarzy rosła, po godzinie gry Trójkolorowi objęli prowadzenie 3:2, lecz zamiast isć za ciosem i podwyższyć wynik, to marnowali wręcz stu procentowe sytuacje. Zatem wynik był wciąż niepewny. Limanowianie w ostatniej minucie błysnęli znowu skutecznością, dołożyli dwie efektowne bramki i mogli wreszcie odetchnąć. Trzeba przyznać, że ekipa trenera Mirosława Smolenia pokazała w tym meczu charakter i kilka naprawdę świetnych akcji.

Następny mecz ligowy, podopieczni Mirosława Smolenia rozegrają na wyjeździe na stadionie Limanovii, w niedzielę dn. 5 maja 2019 r. o godz. 12:30 z drużyną Cracovii Kraków (wiceliderem ligi).

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 3216, Skomentowano 0 razy