MLJS: Limanovia gromi Zatorzankę. Hat-trick Szymona Majerana.

2019-04-27 15:17:30
Pojedynek między czołową drużyną Małopolskiej Ligi Juniorów Starszych a czerwoną latarnią ligi. Kolejka 22: Trójkolorowi rozgromili na wyjeździe 10-0 zespół Zatora. Limanovia tym samym włączyła się w walkę o miejsce na podium MLJS.

LKS Zatorzanka Zator - MKS LIMANOVIA ELEKTRICAL MOS.PL  0:10 (0:3)

BRAMKI:
0-1 Szymon Majeran rzut wolny z 25 metrów (faulowany Szymon Pietrzak) 23 minuta.
0-2 Tomasz Miśkowiec (asysta Jakub Urbański) 26 minuta.
0-3 Mateusz Matlęga (asysta Szymon Majeran) 27 minuta.
0-4 Szymon Majeran 50 minuta.
0-5 Szymon Pietrzak (asysta Konrad Węglarz) 53 minuta.
0-6 Szymon Majeran (asysta Adrian Stajnder) 64 minuta.
0-7 Paweł Matras głową (asysta Paweł Pławecki z rzutu rożnego) 75 minuta.
0-8 Adrian Stajnder (as. Kacper Skrzatek) 79 minuta.
0-9 Szymon Pietrzak głową (asysta Adrian Stajnder) 87 minuta.
0-10 Paweł Pławecki (asysta Paweł Matras) 90 minuta.

Żółte kartki: Kamil Hojduk (Zatorzanka) - Mateusz Matlęga, Adrian Stajnder (Limanovia)

LIMANOVIA: Karol Pietrzak (46 Patryk Osinko) - Jakub Urbański, Kacper Skrzatek (C), Maciej Kęska (46 Paweł Matras), Tomasz Miśkowiec, Szymon Majeran, Mateusz Matlęga, Szymon Pietrzak, Paweł Pławecki, Bartłomiej Trela (20 Piotr Matras), Konrad Węglarz (55 Adrian Stajnder). Trener: Łukasz Bukowiec. Kierownik drużyny: Mateusz Wroński.

Gospodarze z Zatora przez pierwsze 20 minut spotkania pierwszej połowy próbowali jeszcze nawiązać walkę z Limanovią. Ale po trzech bramkach dla Trójkolorowych w ciągu 4 minut, gra miejscowych kompletnie się załamała. Potem byli już tylko tłem dla rozpędzonej drużyny podopiecznych trenera Łukasza Bukowca. Hat-tricka w meczu zdobył Szymon Majeran, a dublet Szymon Pietrzak.

Następny mecz ligowy, w ramach 23. kolejki, Juniorzy starsi Limanovii (2000 i młodsi) rozegrają na wyjeździe, tj. w niedzielę dn. 05.05.2019 r. o godz. 10:00 z drużyną Unii Tarnów.

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 3691, Skomentowano 0 razy