MLT 2004: Trójkolorowym zabrakło zimnej krwi z Podhalem.

2019-04-24 08:27:20
Małopolska Liga Trampkarzy 2004, II liga wojewódzka, kolejka 6. Trampkarze Limanovii przegrali ważny mecz, ale stworzyli sobie sporo sytuacji klarownych do wygrania tego meczu i strzelenia kilku bramek.

Był to bardzo ważny mecz dla Limanovii, w kontekście walki o powrót do I ligi MLT 2004. Niestety młodzi limanowianie oblali test i przegrali z Podhalem Nowy Targ 1-2. Co sprawiło. że spadli na czwarte miejsce w tabeli ze stratą do lidera 5 punktów.

MKS Limanovia Limanowa - NKP Podhale Nowy Targ 1-2 (0-0)
Bramki: 0:1 Łukasz Wójciak 65, 1:1 Bartłomiej Twaróg głową (dośrodkowanie z rzutu rożnego Marka Mrożka) 72, 1:2 Maksymilian Wojas 75.

MKS Limanovia: Adrian Leśniak - Szymon Urbański, Szczepan Dziadoń, Konrad Król, Marek Mrożek (C), Łukasz Florek, Kamil Śliwa, Michał Piwowar, Tomasz Hebda, Bartłomiej Twaróg, Wiktor Włodarczyk, Kamil Wawrzyniak, Michał Zelek, Bartłomiej Kurek. Trener: Zbigniew Twaróg. Kierownik drużyny: Mateusz Wroński.

W Wielki Czwartek trampkarze MKS Limanovia spotkali się z drużyną Podhala Nowy Targ, zespół ten składa się z uczniów Szkoły Sportowej, której specjalnością jest piłka nożna. Mimo to, drużyna Limanovii mogła mecz wygrać, gdyż stworzyła sobie kilka dogodnych sytuacji do zdobycia bramek, lecz zawiodła skuteczność nawet w sytuacjach sam na sam z bramkarzem. Goście byli bardzo skuteczni, mając niewiele sytuacji wykorzystali je, dzięki czemu zdobyli 3 pkt.

Do przerwy w Limanowej był wynik bezbramkowy. Po przerwie goście wyszli na prowadzenie, ale miejscowi szybko za sprawą Bartłomieja Twaroga doprowadzili do wyrównania, lecz goście z Nowego Targu równie szybko odpowiedzieli drugim golem Wojasa. Limanowianie nie byli już w stanie zdobyć drugiej bramki i w efekcie przegrali ważny mecz.

Następny mecz ligowy, w ramach 7. kolejki, Trampkarze starsi Limanovii (2004 i młodsi) rozegrają na wyjeździe, w sobotę dn. 27 kwietnia 2019 r. o godz. 11:00 z drużyną Raby Dobczyce.

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 3102, Skomentowano 0 razy