15. BOCHEŃSKI KS 34 31
16. DUNAJEC Zakliczyn 34 24
17. JARMUTA Szczawnica 34 22
18. RADŁOVIA Radłów 34 6

Które miejsce w tabeli zajmie MKS LIMANOVIA na koniec sezonu 2021/2022 w IV Lidze?

MLJS: pewna wygrana z wiceliderem Termalicą.

2019-04-07 08:08:23
Małopolska Liga Juniorów Starszych, kolejka 19. Limanovia wygrała 3-1 (1-0) z wiceliderem ligi z Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Trener Łukasz Bukowiec miał tym razem do dyspozycji wszystkich juniorów z kadry pierwszego zespołu.

MKS Limanovia Elektrical MOS.PL Limanowa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 3-1 (1-0)

BRAMKI: 1:0 Szymon Majeran z rzutu wolnego (faulowany Tomasz Miśkowiec) 45 minuta, 1:1 goście: Bartosz Kościółek, 2:1 Bartłomiej Trela (asysta Bartłomiej Żurek) 68 minuta, 3:1 Konrad Węglarz (asysta Bartłomiej Trela) 89 minuta.

Sędzia główny: Mateusz Mól. Asystent 1: Andrzej Biskup. Asystent 2: Przemysław Sobczak.

Żółte kartki: Szymon Majeran (Limanovia) - Adrian Zawada, Mateusz Kopeć, Igor Wójcik (Termalica). Kibiców: 100.

LIMANOVIA: Karol Pietrzak - Mateusz Matlęga, Kacper Skrzatek (C), Wojciech Jędrzejek (80 Jakub Urbański), Tomasz Miśkowiec (70 Szymon Pietrzak), Maciej Kęska (70 Adrian Stajnder, Szymon Majeran, Paweł Pławecki (46 Piotr Matras), Paweł Matras, Bartłomiej Żurek (79 Konrad Węglarz), Bartłomiej Trela. A także: Patryk Osinko. Trener: Łukasz Bukowiec. Kierownik drużyny: Mateusz Wroński. Fizjoterapeuta: Patryk Piotrowski.

TERMALICA: Dominik Jakiel - Mateusz Kopeć, Krzysztof Iwanicki (C), Igor Wójcik, Maciej Kuchta, Tomasz Matuszewski, Kamil Mędrygał, Bartosz Kościółek (75Kacper Kołodziej), Hubert Łapa (46 Adrian Zawada), Sebastian Bonior, Hubert Kolano (85 Michał Warias). Trener: Waldemar Dzirżanowski. Kierownik: Grzegorz Madejski.

Trójkolorowi z Limanowej byli lepsi w tym spotkaniu od Słoni z Niecieczy i zasłużenie wygrali. Wygrana dla Limanovii mogła być jeszcze bardziej okazalsza, bo oprócz strzelonych bramek, gospodarze stworzyli sobie jeszcze kilka dobrych okazji bramkowych.

Drużyna juniorów starszych Limanovii zagrała w optymalnym składzie w ostatnim meczu, ponieważ pierwsza drużyna miała pauzę za mecz z Olimpią Pisarzowa, która wycofala się z rozgrywek IV ligi małopolskiej-wschód (walkower 3:0). Zatem trener Łukasz Bukowiec mógl skorzystać z wszystkich swoich juniorów, którzy "etatowo" powoływani są do kadry seniorów trenera Andrzeja Paszkiewicza.

Limanovia zgromadziła na swoim koncie już 30 punktów na 19 spotkań i plasuje się w czubie tabeli Małopolskiej Ligi Juniorów Starszych.

Następny mecz ligowy, w ramach 20. kolejki, Juniorzy starsi Limanovii (2000 i młodsi) rozegrają na wyjeździe, tj. w sobotę dn. 13 kwietnia 2019 r. o godz. 15:00 z drużyną AP Profi Zielonki.

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 3533, Skomentowano 0 razy