IV liga: Limanovia gromi Dunajec. Dublet 17-latka Pawła Matrasa. Komplet 10 zwycięstw u siebie!

2019-03-31 20:38:40
Pogrom w IV lidze, Małopolska-wschód. Limanovia wysoko pokonała u siebie Dunajec Zakliczyn 7-1 (2-1). Bardzo dobry mecz w wykonaniu podopiecznych Andrzeja Paszkiewicza, szczególnie w II połowie.

MKS LIMANOVIA LIMANOWA - LKS DUNAJEC ZAKLICZYN 7:1 (2:1)

1:0 Sebastian Jacak 9 (asysta Piotr Filipek), 2:0 Hubert Pachowicz 23 (asysta Maciej Krzyżak), 2:1 K. Wójcik 32, 3:1 Piotr Filipek 47 (asysta Kamil Kurczab), 4:1 Kamil Kurczab 68 (piękny strzał z 25 metrów), 5:1 Paweł Matras 74 (asysta Hubert Pachowicz), 6:1 Kacper Orłowski 80 (strzał z rzutu wolnego z 25 metrów, faulowany Kamil Kurczab), 7:1 Paweł Matras 89 (asysta Kamil Kurczab).

MKS Limanovia: Daniel Bomba - Szymon Witek, Kacper Orłowski, Daniel Nowak, Dawid Plata - Karol Filipek (60 Paweł Matras), Bartłomiej Chlebda, Maciej Krzyżak (46 Kamil Kurczab), Sebastian Jacak (70 Bartłomiej Żurek), Piotr Filipek - Hubert Pachowicz. A także: Karol Pietrzak.

Trener: Andrzej Paszkiewicz. II trener i kierownik drużyny: Mateusz Wroński.

Dunajec Zakliczyn: Nosek (78 Grzesicki) - Czermak (57 Świerkosz), Gwiżdż, Pawłowski, Świderski - Kiełbasa, M. Wójcik (82 Małek), A. Wójcik, K. Wójcik - Sady, Chmielowski (75 Żychowski).

Sędzia główny: Łukasz Szymczyk (Kraków), Wojciech Curyło - Asystent 1, Łukasz Marek - Asystent 2. Żółta kartka: Pawłowski (Dunajec). Widzów 400.

W składzie Limanovii zabrakło m.in. Piotra Matrasa, Mateusza Matlęgi (obaj zostali powołani do młodzieżowej reprezentacji Polski w futsalu) i Karola Musa (pauzował za żółte kartki).

Już w pierwszej połowie gospodarze posiadali przygniatająca przewagę, uzyskali dwubramkową przewagę, ale chwila nieuwagi i jedyna groźna ofensywna akcja gości przyniosła im kontaktowego gola.

To podrażniło Limanovię, która na drugą połowę wyszła jeszcze bardziej zdeterminowana. Tym razem celowniki były już znacznie lepiej wyregulowane i skończyło się pogromem Dunajca.

Świetną zmianę dał przede wszystkim Kamil Kurczab (piękny gol i trzy asysty) i 17-letni Paweł Matras, który strzelił dwie bramki w tym spotkaniu!

(wo)

IV liga 2018/2019, grupa: małopolska (wschód)

RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
8.  GKS Drwinia 18 23 7 2 9 26-29 4 2 3 16-12 3 0 6 10-17
9.  Okocimski KS Brzesko 17 22 7 1 9 22-28 4 1 3 11-10 3 0 6 11-18 4 7 2 1 1 8-6
16.  Olimpia Pisarzowa 18 2 0 2 16 11-40 0 1 8 4-22 0 1 8 7-18

Następne spotkanie - DERBY Ziemi Limanowskiej! (za 2 tygodnie)

Limanovia zagra następne spotkanie ligowe znowu u siebie, tj. w sobotę, 13 kwietnia 2019, godz.17:00 /bo za tydzień Trójkolorowi pauzują za mecz w czwartej kolejce z Olimpią i otrzymają w.o./

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 3444, Skomentowano 0 razy