MLT 2004: miłe złego początki, wygrana z Krakusem. Dublet Marka Mrożka.

2019-03-27 11:19:38
Małopolska Liga Trampkarzy 2004, II liga wojewódzka, kolejka 2. Limanovia dwa razy przegrywała w tym meczu (0-1 i 1-2), a mimo tego, Trójkolorowi potrafili przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę i wysoko wygrać z Nową Hutą (5-2).

MKS Limanovia pod dwóch kolejkach zajmuje pozycję lidera ligi.

MKS Limanovia Limanowa - MKS Krakus Nowa Huta 5-2 (1-1)
BRAMKI: 0:1 Przemysław Chrast 1, 1:1 Marek Mrożek rzut karny 21, 1:2 Kamil Sosin 53, 2:2
57 Kamil Zieleniak (samobójcza), 3:2 Szymon Urbański 59, 4:2 Marek Mrożek rzut karny 65, 5:2 Michał Zelek 68.

MKS LIMANOVIA: Adrian Leśniak - Szymon Urbański, Szczepan Dziadoń, Michał Zelek, Marek Mrożek, Kamil Śliwa, Bartłomiej Kurek, Michał Piwowar,Tomasz Hebda, Wiktor Włodarczyk, Adrian Kądziołka. A także: Kamil Wawrzyniak, Jakub Gaik, Bartłomiej Mąka, Jakub Hybel, Łukasz Florek, Bartłomiej Twaróg. Trener: Zbigniew Twaróg. Kierownik drużyny: Mateusz Wroński.

Wygrana 5-2 po ciężkim meczu.
Gospodarze już w pierwszych sekundach spotkania stracili bramkę po strzele Chrasta. W 21 minucie padło wyrównanie, po tym jak Szczepan Dziadoń dośrodkował w pole karne i obrońca gości odbił piłkę ręką, kapitan drużyny Limanovii Marek Mrożek był pewnym wykonawcą rzutu karnego.

W drugie połowie Limanovia ponownie musiała gonić wynik, bo od 53 minuty przegrywała 1-2 po bramce Sosina. Kilka minut później padło znowu wyrównanie dla gospodarzy, tym razem za sprawą Bartłomieja Kurka, który dośrodkował w pole karne Krakusa i samobójczego gola z głowy strzelił sobie Zieleniak. W 59 minucie Limanovia po raz pierwszy objęła prowadzenie, gdy po dośrodkowaniu Szczepana Dziadonia w pole karne, pięknego gola na 3-2 strzelił pod poprzeczkę Szymon Urbański. W 65 minucie kopia sytuacji z pierwszej połowy, obrońca Krakusa odbił piłkę ręką i ponownie z rzutu karnego nie pomylił się kapitan Trójkolorowych Marek Mrożek. W 68 minucie Michał Zelek ustalił wynik spotkania na 5-2 dla Limanovii po indywidualnej akcji, strzelając po ziemi w sam róg bramki koło bezradnego bramkarza.

Następny mecz ligowy Tampkarze starsi Limanovii rozegraj na wyjeździe, tj. w sobotę 30 marca 2019 r. o godz. 12:00 z MKS Trzebinia.

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 3643, Skomentowano 0 razy