15. BOCHEŃSKI KS 34 31
16. DUNAJEC Zakliczyn 34 24
17. JARMUTA Szczawnica 34 22
18. RADŁOVIA Radłów 34 6

Które miejsce w tabeli zajmie MKS LIMANOVIA na koniec sezonu 2021/2022 w IV Lidze?

IV liga: minimalna przegrana z Bochnią.

2019-03-23 20:21:06
Trudny mecz Limanovii w Bochni: IV liga Małopolska-wschód, 17 kolejka. Limanovia przegrała 0:1 (0:0) na wyjeździe z BKS Bochnia, a Trójkolorowi kończyli spotkanie w dziesiątkę.

BKS BOCHNIA - MKS LIMANOVIA LIMANOWA 1:0 (0:0)
1-0 Mirosław Tabor 63 minuta.

Żółte kartki: Jakub Dobranowski, Krystian Lewicki, Rynduch - Karol Mus dwie. Czerwona kartka: Karol Mus (Limanovia) w 90 minucie w konsekwencji dwóch żółtych.

Sędzia główny: Marcin Ciepły. Sędzia Asystent I: Tomasz Chajdecki. Sędzia Asystent 2: Arkadiusz Kmak (KS Małopolski ZPN Kraków)

MKS Limanovia: Daniel Bomba - Szymon Witek, Kacper Orłowski, Daniel Nowak, Karol Mus - Piotr Filipek, Karol Filipek (67 Kamil Kurczab), Maciej Krzyżak (68 Paweł Matras), Sebastian Jacak - Bartłomiej Chlebda, Hubert Pachowicz. A także: Dawid Plata, Bartłomiej Żurek.

Trener Limanovii: Andrzej Paszkiewicz
Kierownik i II trener: Mateusz Wroński
Fizjoterapeuta: Patryk Piotrowski

BKS Bochnia: Damian Szydłowski - Marcin Motak, Mateusz Kasprzyk, Bartłomiej Chlebek, Dawid Grzyb, Daniel Bukowiec (63 Tomasz Rachwalski), Kamil Rynduch, Krystian Lewicki (78 Dominik Juszczak), Jakub Dobranowski, Maciej Rogóż (72 Piotr Kazek), Ernest Świetek (25 Ernest Świętek). Trener BKS-u: Janusz Piątek.

Trójkolorowi obawiali się wąskiego i nierównego boiska w Bochni. Jednak w pierwszej połowie Limanovia posiadała przewagę, częściej utrzymywała się przy piłce. Mimo kilku niezłych okazji nie potrafiła wyjść na prowadzenie. Bochnia broniła się prostymi środkami i to na małym boisku okazywało się wystarczające. Po zmianie stron gospodarze objęli prowadzenie, gdy piękne uderzenie z dystansu oddał Mirosław Tabor. Limanovia ruszyła do odrabiania start, brakowało jednak precyzji.

Jutro (w niedzielę wieczorem) pod tym artykułem: komplet wyników z II kolejki i aktualna tabela.

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 3101, Skomentowano 0 razy