MLJS: ważne wyjazdowe zwycięstwo z Górnikiem na początek wiosny.

2019-03-19 09:49:39
Małopolska Liga Juniorów Starszych, 16 kolejka. Podopieczni Łukasza Bukowca na inaugurację rundy wiosennej pewnie wygrali 3-0 na wyjeździe z Górnikiem Wieliczka. Dublet Bartłomieja Treli i gol Bartłomieja Żurka dały zwycięstwo Limanovii.

KS Górnik Wieliczka - MKS Limanovia Elektrical MOS.PL Limanowa 0-3 (0-3)
1:0 Bartłomiej Trela 15 min. 2:0 Bartłomiej Żurek 18 min. 3:0 Bartłomiej Trela 34 min.

MKS Limanovia: Karol Pietrzak - Maciej Kęska, Tomasz Miśkowiec, Bartłomiej Trela (70 Szymon Pietrzak), Bartłomiej Żurek (70 Konrad Węglarz), Szymon Majeran, Michał Garcarz, Wojciech Jędrzejek, Paweł Matras, Paweł Pławecki, Kacper Skrzatek. A także: Patryk Osinko. Trener: Łukasz Bukowiec.

Końcowy wynik spotkania został ustalony już w pierwszej połowie.

Wynik rywalizacji otworzył Bartłomiej Trela, który w 15. minucie znakomicie wykończył podanie Bartłomieja Żurka i pięknym strzałem dał prowadzenie swojej ekipie. Niespełna trzy minuty później, do siatki trafił z kolei Bartlomiej Żurek, który pewnie wykorzystał podanie od Pawła Matrasa. Kwadrans później drugi raz na listę strzelców wpisał się Bartłomiej Trela i ponownie asystę zaliczył Bartłomiej Żurek.

Jak się później okazało, był to ostatni gol meczu, choć Trójkolorowi mieli jeszcze kilka znakomitych szans na podwyższenie rezultatu. Ostatecznie jednak, podopiecznym Łukasza Bukowca nie udało się już skierować piłki do siatki i na stadionie w Wieliczce padły trzy bramki dla Limanovii.

Dzięki tej wygranej, Limanovia umocniła sie na wysokiej 7. pozycji w lidze.

Następny mecz ligowy juniorzy starsi Limanovii rozegrają na wyjeździe, w sobotę 23 marca 2019 r. o godz. 16:00 z Dunajcem Nowy Sącz.

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 3228, Skomentowano 0 razy