IV liga: Remis w meczu na szczycie z Muszyną.

2018-09-16 09:54:03
Małopolska-wschód, 7 kolejka. Limanovia walczyła dzisiaj na wyjeździe z Popradem Muszyna. Mecz zakończył się podziałem punktów, Poprad po raz pierwszy w tym sezonie nie wygrał meczu ligowego.

POPRAD MUSZYNA - LIMANOVIA LIMANOWA 1:1 (1:0)

1:0 Krzysztof Podgórniak 13 minuta,1:1 Mateusz Lampart (as. Szymon Witek) 82 minuta.

Żółte kartki: Tomasz Bomba, Mateusz Wilk, Bartłomiej Darowski, Arkadiusz Zawiślan (Poprad) - Karol Mus, Rafał Gadzina (Limanovia).

Sędzia głowna: Ewa Walczyńska (Gorlice).

Skład Limanovii: Daniel Bomba - Szymon Witek, Kacper Orłowski, Daniel Nowak, Dawid Plata (46 Karol Mus) - Arkadiusz Serafin, Kamil Kurczab, Sebastian Jacak, Maciej Krzyżak (46 Karol Filipek) - Mateusz Lampart, Bartłomiej Żurek (68 Rafał Gadzina). A także: Piotr Filipek.

Sztab Limanovii podczas meczu: I trener: Andrzej Paszkiewicz. Kierownik drużyny i II trener: Mateusz Wroński. Fizjoterapeuta: Patryk Piotrowski.

Goście po spokojnym początku spotkania stracili gola już w 13 minucie. Po fatalnym błędzie obrońcy Limanovii, piłkę przejął Podgórniak i pięknym uderzeniem umieścił piłkę w siatce. Ta sytuacja przebudziła podopiecznych Andrzeja Paszkiewicza, którzy z upływem czasu zaczęli przejmować inicjatywę na boisku. Trzech dogodnych sytuacji nie wykorzystał Lampart. Nie popisał się zwłaszcza w 30 minucie, gdy strzelając z bliska nieznacznie spudłował. Znakomitą okazję w 43 minucie miał także Serafin, który w ostatniej chwili został zablokowany przez obrońcę gospodarzy.

Po zmianie stron Poprad umiejętnie się bronił i próbował przeprowadzać groźne kontry. Limanovia nie zmierzała jednak rezygnować z walki o korzystny rezultat. W 82 minucie wreszcie dopięła swego. W pole karne dośrodkował Witek, a celny strzał oddał Lampart. Goście poderwali się do jeszcze śmielszych ataków, ale Poprad wytrzymał napór rywali i skończyło się remisem.

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 3636, Skomentowano 0 razy