MLT: Przełamanie w Starym Sączu.

2018-04-07 15:37:49
Małopolska Liga Trampkarzy, I liga: druga wygrana Limanovii w rundzie wiosennej. Po czterech kolejkach Trójkolorowi zgromadzili 6 punktów na swoim koncie i awansowali na 3 miejsce. Trampkarze Limanovii przełamali się po 2 ostatnich przegranych.

Skład: Patryk Osinko, Michał Huber, Arek Śliwa, Krzysztof Papież, Dawid Kulig, Grzegorz Badyla, Konrad Palacz, Konrad Król, Piotr Witteczek , Wojtek Wąchała, Paweł Kulig oraz Marek Mrożek. Konrad Marek, Tomek Hebda, Kamil Kaleta, Wiktor Włodarczyk, Aleksy Mól, Michał Zelek Bramki zdobyli: Konrad Palacz asysta Wojtek Wąchała oraz Wojtek Wąchała asysta Paweł Kulig Pierwsza połowa bardzo dobra w naszym wykonaniu, w drugiej niepotrzebnie wkradło się trochę nerwowości. Byliśmy zespołem lepszym w tym meczu dlatego w pełni zasłużyliśmy na zwycięstwo. (https://limanoviatrampkarz.futbolowo.pl)

MKS Sokół Stary Sącz - MKS Limanovia Limanowa 1-2 (0-2)

Bramki dla Limanovii: Konrad Palacz (as. Wojciech Wąchała) i Wojciech Wąchała (as. Paweł Kulig).

Skład Limanovii: Patryk Osinko, Michał Huber, Arkadiusz Śliwa, Krzysztof Papież, Dawid Kulig, Grzegorz Badyla, Konrad Palacz, Konrad Król, Piotr Witteczek, Wojciech Wąchała, Paweł Kulig oraz Marek Mrożek, Konrad Marek, Tomasz Hebda, Kamil Kaleta, Wiktor Włodarczyk, Aleksy Mól, Michał Zelek. Trener Zbigniew Twaróg.

Pierwsza połowa bardzo dobra w wykonaniu Limanovii, w drugiej niepotrzebnie wkradło się trochę nerwowości, ale najważniejsze są 3 punkty przywiezione do Limanowej.

Następny mecz trampkarze Limanovii zagrają u siebie z Beskidem Andrychów, w sobotę, dn. 14.04.2018 o godz. 10:00 na stadionie MKS Limanovia.

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 3288, Skomentowano 0 razy