MLJS: Karol Pietrzak broni karnego przy 3-2 dla Limanovii w ostatniej akcji meczu!

2018-04-03 15:39:38
Małopolska Liga Juniorów Starszych, kolejka 18. Ważne trzy punkty z Puszczą Niepołomice pozwalające utrzymać czołową pozycję w lidze. Końcówka meczu to prawdziwy horror z 'happy endem' dla Limanovii!

MKS Puszcza Niepołomice - MKS Limanovia ELEKTRICAL MOS PL 2-3 (0-3)

Tak wpadły bramki:

0:1 Mateusz Smoter 8 minuta, strzał dystansu z 20 metrów.

0:2 Mateusz Matlęga 35 minuta głową, asysta z rzutu rożnego Maciej Krzyżak.

0:3 Mateusz Smoter 40 min. po indywidualnej akcji Dawida Hojdy od połowy boiska, bramkarz gospodarzy odbił piłkę i Mateusz Smoter udaną dobitką podwyższył wynik.

1:3 gol z rzutu karnego dla gospodarzy w 67 minucie.

2:3 gol dla gospodarzy w 90 minucie.

W 90(+2) minucie rzut karny mieli gospodarze, ale bramkarz Limanovii Karol Pietrzak obronił karnego!

Skład Limanovii: Karol Pietrzak - Kacper Skrzatek, Mateusz Matlęga, Maciej Krzyżak, Adrian Stajnder, Maciej Tarasek, Mirosław Kordeczka, Michał Napora, Dawid Hojda, Mateusz Smoter, Karol Postrożny. Trener: Łukasz Bukowiec

Puszcza Niepołomice: Latała - Luberda, Miedziński, Gorczyca, Kowalczyk, Kołodziejczyk, Chlebda, Wiczowski, Staszel, Manaherian, Górski oraz Nowak, Grzyb. Trener: Leszek Tarasek.

Opis meczu:

Przez 90 minut Limanovia kontrolowała wydarzenia na boisku - po dwóch bramkach Mateusza Smotra i jednej Mateusza Matlęgi do przerwy. W 67 minucie gospodarze mieli rzut karny i wynik nadal był bezpieczny dla nas, ponieważ to goście prowadzili grę. Trójkolorowi mieli wiele szans na podwyższenie wyniku, ale brakowalo skuteczności. Jednak nic nie wskazywało, żeby pozytywny wynik mógł być zagrożony, bo gospodarze nie potrafili skutecznie zagrozić bramce Limanowian.

Karol Pietrzak - 'man of the match'!

Horror zaczął się po upływie... regulaminowego czasu gry. Gospodarze zdobyli bramkę kontaktową i zrobił się nerwowo, za moment mieli już karnego w 92 minucie i szanse na wyrównanie. Na szczęście... ten horror w ostatnich minutach odbył się z "happy endem", ponieważ goalkeeper Limanovii Karol Pietrzak wykazał się piękną i skuteczną robinsonadą!

Zapowiedź następnego meczu juniorów młodszych Limanovii - z Sołą Oświęcim:

Już 8 kwietnia 2018 r. (niedziela) o godz. 16:30, Limanovia podejmie u siebie na stadionie Limanovii drużynę "Soła" Oświęcim. Oba zepoły mają po 29 punktów i dzieli je tylko 1 oczko w tabeli, zatem zapowiada sie interesujące spotkanie, ponieważ będzie to mecz o tzw. "6 punktów".

Przed meczem juniorów starszych odbędzie się rownież mecz pierwszej drużyny Trójkolorowych z Glinikiem Gorlice o godz. 14:00. Serdecznie zapraszamy do kibicowania naszym drużynom!

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 3467, Skomentowano 0 razy