Trampkarze Limanovii gromią Okocimskiego. Hat-trick Pawła Kuliga i Wojciecha Wąchały.

2018-03-04 20:01:33
Drużynie MKS Limanovia (I liga - Małopolska Liga Trampkarzy) przyszło się zmierzyć z Okocimskim Brzesko (beniaminek II ligi - Małopolska Liga Trampkarzy). Trójkolorowi z pojedynku wyszli zwycięsko, uzyskując wysoki wynik.

MKS Limanovia Limanowa - Okocimski Brzesko 7:1 (3:1)
Bramki dla Limanovii:
Paweł Kulig trzy, Wojciech Wąchała trzy, Dawid Kulig jedna.

Skład Limanovii:
Patryk Osinko, Michał Huber, Arek Śliwa, Krzysztof Papież, Dawid Kulig, Konrad Palacz, Marek Mrożek, Grzegorz Badyla, Patryk Zoń, Wojtek Wąchała, Paweł Kulig oraz testowany bramkarz, Wojtek Opyd, Tomek Hebda, Kamil Kaleta, Aleksy Mól, Damian Magdziarczyk, Mateusz Duchnik.

Komentarz trenera Zbigniewa Twaroga:

-Pierwsze minuty wskazywały, że będzie to pojedynek do jednej bramki, szybko stworzyliśmy sobie trzy sytuacji bramkowe, ale byliśmy nieskuteczni, to dodało naszym rywalom odwagi i zaczęli kontratakować, lecz Patryk Osinko oraz obrońcy byli na posterunku. W pierwszej połowie obydwa zespoły mogły strzelić po kilka bramek, nasza drużyna zdobył dwie a rywale jedną.

Druga połowa to już teatr jednego zespołu czyli Limanovii, przeprowadzane akcje limanowian raz za razem prowadziły zagrożenia bramki golkipera z Brzeska, a w pięciu przypadkach musiał wyjmować piłkę z siatki. Dobry technicznie zespół Okocimskiego zapomniał o przygotowaniu motorycznym, co się srogo zemściło. Dziękuję wszystkim zawodnikom za dużą ambicję i niezmiernie się cieszę, że najmłodsi zawodnicy w drużynie czyli: Tomek Hebda i Kamil Kaleta bardzo dobrze wpisali się w grę starszych kolegów. Zapewne nie pokazaliśmy w tym meczu wszystkiego na co nas stać, bo dzisiaj nie zagrali zawodnicy, którzy mają istotny wpływ na grę drużyny, a mianowicie: Konrad Król, Piotr Witteczek czy Wiktor Włodarczyk.

Następny sparing trampkarze Limanovii rozegrają z Górnikiem Wieliczka, w następną niedzielę, tj. dn. 11 marca 2018 r. o godz. 10:00 na stadionie MKS Limanovia.

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 3324, Skomentowano 0 razy