15. BOCHEŃSKI KS 34 31
16. DUNAJEC Zakliczyn 34 24
17. JARMUTA Szczawnica 34 22
18. RADŁOVIA Radłów 34 6

Które miejsce w tabeli zajmie MKS LIMANOVIA na koniec sezonu 2021/2022 w IV Lidze?

MLJM: Pojedynek z liderem Sandecją. Lepsza gra niż wynik.

2017-09-12 02:54:53
MAŁOPOLSKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH, 6 kolejka. Po wyrównanej I połowie Limanovia ruszyła po przerwie do odrabiania 1-bramkowej straty. Niestety, nie weszliśmy dobrze w ten mecz w II połowie i rywale nas skutecznie skontrowali.

MKS LIMANOVIA INDECO MOS.PL Limanowa – SANDECJA Nowy Sącz  0-4 (0-1)

BRAMKI: 0-1 J.Chlipała 15min., 0-2, 0-3 Sz.Olchawa 55min,56min., 0-4 P.Janik karny 65min.

Sędzia główna: Agnieszka Olesiak

Skład Limanovii: Konrad Jędrzejek (66 Jakub Wiktor) – Wojciech Jędrzejek (41 Jakub Czaja), Michał Garcarz, Andrzej Mrożek, Dawid Szewczyk (70 Dawid Nawieśniak) – Urbański Jakub (66 Rafał Matusiak), Szymon Majeran (70 Arkadiusz Kaleta), Paweł Matras, Szymon Orzeł (67 Adrian Twaróg) – Szymon Pietrzak, Jakub Piaskowy (70 Oliver Mamak).

Komentarz trenera juniorów młodszych Limanovii Tomasza Sebastjańskiego:
-
Przez ostatni miesiąc gramy mecze praktycznie co 3-4 dni w środy i w weekendy. Niestety, ale przy naszej wąskiej kadrze odbiło się to dla nas niekorzystnie w II połowie z Sandecją. W naszej drużynie mamy "szpital", nawarstwiły się drobne kontuzje, u kilku chlopców przeziębienia. Jesteśmy po prostu osłabieni i potrzebujemy kilka dni odpoczynku. Na szczęście w tym tygodniu nie gramy już żadnego spotkania, możemy się zregenerować i podładować akumulatory.

- Za tydzień znowu gramy dwa mecze środa-sobota. Zatem, nie ma czasu mysleć o tym co było, przed nami kolejne ważne spotkania i z rywalami, którzy na pewno są w naszym zasięgu. Już w tą sobotę w meczu w Oświęcimiu chcemy osiągnąć korzystny rezultat. - dodał trener Sebastjański.

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 3542, Skomentowano 0 razy