MLJS: Limanovia gromi Dunajec Zakliczyn. Hat-trick Dawida Hojdy.

2017-09-07 13:50:44
Małopolska Liga Juniorów Starszych, 5. kolejka. Z początku Limanovia była nieskuteczna, dlatego do przerwy było 1-1, natomiast w drugiej połowie goście urządzili sobie festiwal strzelecki, dokładając pięć bramek, wysoko wygrywając 6-1.

LKS Dunajec Zakliczyn - MKS Limanovia ELEKTRICAL MOS.PL Limanowa 1-6 (1-1)

Bartłomiej Żurek asysta Adrian Stajnder

Skład Limanovii: Karol Pietrzak, Mariusz Liptak, Konrad Łękawa, Kacper Skrzatek, Kacper Gąsiorek, Maciej Krzyżak (78 Dawid Mrożek), Piotr Matras, Maciej Tarasek (Kacper Etgens 85), Mateusz Smoter (50 Paweł Pławecki), Dawid Hojda (60 Adrian Stajnder), Bartłomiej Żurek.

Trener: Łukasz Bukowiec.

Cierpliwość, upór i konsekwencja - kluczem do sukcesu.
Po pierwszej połowie szło jak po grudzie, ale cały czas graliśmy swoje, wierząc że wreszcie przełamiemy impas, ponieważ mieliśmy przed przerwą kilka niewykorzystanych sytuacji. Dzięki znakomitej drugiej połowie i grze zespołowej oraz wspaniałej formie naszych snajperów i dokładnym podaniom do strzelców bramek (wszystkie gole dla gości
zdobyte były po asystach), Limanovia wysoko wygrała w Zakliczynie, umacniając swoją pozycję w czubie tabeli.

ZAPOWIEDŹ NASTĘPNEJ 6. kolejki - mecz z MKS SMS Kraków na wyjeździe:

Data spotkania: w sobotę godz 10:30, dn. 9 sierpnia 2017, stadion gospodarza - adres: ul. Jerzego Szablowskiego 1, 30-127 Kraków.

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 3704, Skomentowano 0 razy