MLJM: Ważne 3 punkty z Unią Tarnów. Następny mecz z liderem.

2017-09-07 10:13:34
MAŁOPOLSKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH, 5 kolejka. Beniaminek ligi Limanovia po dwóch przegranych na inaugurację sezonu, wygrała ostatnie trzy mecze i umocniła się w środku tabeli. Tym razem łupem Limanowian stała się Unia Tarnów (2:1).

KS ZKS Unia Tarnów – MKS Limanovia INDECO MOS.PL Limanowa  1-2 (1-0)

BRAMKI: 1-0 Patryk Suchowski w 11 min. 1-1 Szymon Majeran z rzutu wolnego z 25 metrów w 60 min. 1-2 Konrad Węglarz w 67 minucie.

Żółte kartki: Mikos, Bąska, Jaśkiewicz (Unia)

Skład Limanovii: Konrad Jędrzejek – Wojciech Jędrzejek, Michał Garcarz, Andrzej Mrożek, Dawid Szewczyk – Konrad Węglarz (70 Jakub Czaja), Szymon Majeran, Paweł Matras, Szymon Orzeł (68 Adrian Twaróg) – Szymon Pietrzak, Jakub Piaskowy (72 Dawid Nawieśniak) oraz Dawid Mrówka.

Trener: Tomasz Sebastjański.

Był to ciężki mecz ze względu na fatalny stan murawy, boisko było grząskie, pełne błota. Warunki były jednak takie same dla wszystkich. Zatem, trzeba było dużej determinacji, walki i wiary w zwycięstwo do ostatniego gwizdka sędziego.

Straciliśmy bramkę na początku spotkania i trzeba było gonić wynik 0-1, który utrzymywał się do pierwszej połowy. Po przerwie wyszliśmy jednak bardzo zmobilizowani, zagraliśmy wysokim pressingiem i to się opłaciło. Strzeliliśmy dwie bramki i już nie wydarliśmy sobie zwycięstwa, wygrywając na stadionie "Jaskółek" 2-1.

ZAPOWIEDŹ NASTĘPNEGO MECZU - Z LIDEREM MLJM: Sandecją Nowy Sącz!

Zapraszamy na ostatni mecz juniorów młodszych na swoim boisku w rundzie jesiennej, ponieważ tydzień później rozpoczną się remonty na stadionie Limanovii.

Data: Niedziela o godz 10:00, dn. 10 sierpnia 2017, stadion MKS LIMANOVIA, ul. Józefa Marka 34, Limanowa.

Wydarzenie na Facebooku - zaznacz swój udział, udostępnij, zaproś znajomych na mecz!: https://www.facebook.com/events/1150378541729669/?ti=cl

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 3446, Skomentowano 0 razy