15. BOCHEŃSKI KS 34 31
16. DUNAJEC Zakliczyn 34 24
17. JARMUTA Szczawnica 34 22
18. RADŁOVIA Radłów 34 6

Które miejsce w tabeli zajmie MKS LIMANOVIA na koniec sezonu 2021/2022 w IV Lidze?

MLJM: Bardzo dobra gra, ale porażająca nieskuteczność z Wisłą Kraków.

2017-08-27 13:33:29
Małopolska Liga Juniorów Młodszych, 2 kolejka. Juniorzy młodsi Limanovii powinni wysoko wygrać ten mecz, ale niestety przegrali go na własne życzenie 1:3. Mieliśmy mnóstwo zmarnowanych setek zwłaszcza w II połowie.

Po zaciętym spotkaniu z renomowanym zespołem, z którym mieliśmy mnóstwo zmarnowanych sam na sam i tzw. "patelni" dla nas, przegraliśmy mecz na własne życzenie. A przynajmniej ten upragniony punkt straciliśmy w końcowce meczu.

Zabrakło szczęścia i skuteczności, bo gra nasza zwłaszcza w II połowie, naprawdę mogła się podobać. Cóż, wygrywamy razem i przegrywamy razem. To spotkanie pokazało, że potrafimy grać jeszcze lepiej i że z meczu na mecz będzie coraz lepiej.

MKS Limanovia INDECO MOS.PL Limanowa - Wisła Kraków 2002  1-3 (0-1)

bramki: Andrzej Mrożek dla Limanovii z rzutu wolnego z 40 metrów (!) w 55 minucie - Daniel Wolak 20 min, Daniel Muniak 76 min, Jakub Kulig 79 min (dla Wisły).

(mecz: 2x40 minut)

Żółte kartki: Szymon Orzeł - Jakub Kulig, Gabriel Kyciński (Wisła)

Główny sędzia: Tomasz Śmierciak

Skład Limanovii: Konrad Jędrzejek - Dawid Szewczyk (58 Adrian Twaróg), Jakub Urbański, Michał Garcarz, Wojciech Jędrzejek (74 Dawid Nawieśniak) - Szymon Pietrzak, Andrzej Mrożek, Szymon Majeran, Czaja Jakub (41 Szymon Orzeł), Konrad Węglarz (75 Oliver Mamak) - Jakub Piaskowy oraz Jakub Wiktor.

- trener: Tomasz Sebastjański.

Skład Wisły Kraków: Szymon Goch - Patryk Pischinger, Jakub Zima, Konrad Komik, Jakub Kulig - Wiktor Szywacz, Daniel Wolak, Bartłomiej Gierek (56 Bartłomiej Fluda), Daniel Muniak, Jakub Banasik (50 Gabriel Kyciński) - Aleksander Buksa (79 Jakub Galos).

- trener: Adrian Filipek.

Następny mecz limanovia zagra na wyjeździe w najbliższą środę, tj. 30 sierpnia 2017 o godz. 17:00 z Hutnikiem Kraków. Terminarz i wyniki Juniorów Młodszych na stronie MZPN: http://www.mzpnkrakow.pl/terminarze/mljm_1718

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 4170, Skomentowano 0 razy