Limanovia liderem ligi. Niedosyt po remisie w Gorlicach.

2017-08-20 14:21:22
IV liga, Małopolska-wschód. Remis na wyjeździe z Glinikiem Gorlice. Dla Limanovii wszystkie bramki zdobyli zawodnicy nowo pozyskani (Burkat, Orłowski, Jeż). A dla Glinika trafiali ci, którzy kiedyś grali m.in. dla Limanovii (Gadzina, Serafin).

GKS GLINIK GORLICE – MKS LIMANOVIA LIMANOWA 3:3 (0:1)

0:1 Szymon Burkat 15, 0:2 Kacper Orłowski 50, 1:2 Rafał Gadzina 54, 1:3 Beniamin Jeż 59, 2:3 Arkadiusz Serafin 68, 3:3 Konrad Grela 88.

Żółte kartki: Krystian Baran, Mateusz Żmigrodzki dwie, Konrad Grela – Piotr Śmierciak, Karol Mus.
Czerwona kartka: Mateusz Żmigrodzki (Glinik) w 90(+3) minucie, w konsekwencji drugiej żółtej.

MKS LIMANOVIA: Daniel Bomba – Szymon Witek, Maciej Ślazyk, Kacper Orłowski, Piotr Śmierciak (46 Karol Mus) – Kamil Kurczab, Sebastian Jacak, Szymon Burkat (75 Grzegorz Mus), Mateusz Lampart (51 Beniamin Jeż), Józef Piwowarczyk – Piotr Kaczor (65 Mateusz Król).

Limanovia po tym meczu może czuć spory niedosyt, bo przez większą część spotkania zanosiło się na pewne zwycięstwo gości. Podopieczni Andrzeja Paszkiewicza już po kwadransie byli na prowadzeniu, po tym jak dokładne podanie od Piwowarczyka na gola zamienił Burkat. Bardzo szybko po zmianie stron Limanovia prowadziła już dwoma golami. W 50 minucie piękny strzał z rzutu wolnego z około 40 metrów oddał Orłowski. Jednak już cztery minuty później Glinik odpowiedział kontaktowym trafieniem. Na listę strzelców wpisał się Gadzina, który pokonał Bombę strzałem z kilku metrów. Limanovia nadal kontrolowała wydarzenia na boisku i w 59 minucie podwyższyła swoje prowadzenie, po golu Jeża, który na murawie pojawił się w drugiej połowie. Wydawało się, że kolejne gole dla gości są tylko kwestią czasu. Tymczasem, niefrasobliwość w obronie Limanovii i szybkie akcje Glinika zaprzepaściło szanse na odniesienie zwycięstwa.

Poprad Muszyna 0-1 Olimpia Pisarzowa 19 sierpnia, 11:00
Glinik Gorlice 3-3 Limanovia Limanowa 19 sierpnia, 17:00 (sobota)

IV liga 2017/2018, grupa: małopolska (wschód)

RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki

Glinik Gorlice - Bocheński KS 26 sierpnia, 17:30
Barciczanka Barcice - Limanovia Limanowa 26 sierpnia, 11:00 (sobota)
GKS Drwinia - Wolania Wola Rzędzińska 27 sierpnia, 17:00
Tarnovia Tarnów - Lubań Maniowy 26 sierpnia, 17:30
Watra Białka Tatrzańska - MLKS Żabno 27 sierpnia, 16:00
Tuchovia Tuchów - Poprad Rytro 27 sierpnia, 16:00

* Następny mecz będzie na szczycie: Limanovia (lider) zagra na wyjeździe w Barcicach z wiceliderem ligi (Barciczanka), w sobotę 26 sierpnia 2017 o godz. 11:00.

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 3905, Skomentowano 0 razy