Bochnia: Sportowa złość po kolejnym remisie. Walczymy do końca.

2017-05-07 17:07:15
IV LIGA, MAŁOPOLSKA-WSCHÓD: zremisowaliśmy trzeci kolejny mecz. Tym razem na wyjeździe z BKS Bochnia. Biorąc pod uwagę przebieg meczu to gospodarze mogą być zadowoleni z remisu. Mamy znowu niedosyt, znowu tracimy zwycięstwo w końcówce.

Straciliśmy pozycję lidera, mamy dwa punkty straty do Barciczanki, która ma jeden zaległy mecz do rozegrania.

BKS Bochnia - MKS Limanovia 2-2 (1-0)

1:0 gol dla gospodarzy w 8 minucie, 1:1 Walid Kandel 75 (as. Sebastian Jacak), 1:2 Karol Mus 80 (as. Walid Kandel), 2:2 gol dla gospodarzy w 83 minucie.

MKS LIMANOVIA: Wojciech Mastalerz – Szymon Witek, Walid Kandel, Michał Ruchałowski, Maciej Ślazyk – Kamil Kurczab, Sebastian Jacak, Józef Piwowarczyk, Karol Mus (82 Tomasz Lichota), Grzegorz Mus (84 Norbert Czaja) – Marcin Kurek.

Mecz rozpoczął się bardzo źle dla nas, bo miejscowi już od 8 minuty byli na prowadzeniu. Po rozegraniu rzutu wolnego, piłkę w polu karnym przyjął zawodnik gospodarzy i przy biernej postawie obrońców limanowskiej drużyny posłał futbolówkę w krótki róg. W pierwszej połowie Limanovia grała przeciętnie i niewiele było groźnych sytuacji podbramkowych.

Po zmianie stron obraz gry diametralnie się zmienił. Od początku drugiej połowy Limanovia posiadała wyraźną przewagę i miała również kilka znakomitych okazji na strzelenie gola. Jednak w kolejnym już meczu przez długi czas brakowało skuteczności.

Worek z bramkami rozwiązał się dopiero w 75 minucie. Wówczas Sebastian Jacak dośrodkował z rzutu rożnego, a celną główką popisał się Walid Kandel. Limanovia poszła za ciosem i bardzo szybko strzeliła drugiego gola. Po dośrodkowaniu Walida Kandela zamykający akcję Karol Mus wpakował piłkę do siatki.

Wydawało się, że Limanovia ma mecz pod kontrolą, były szanse na podwyższenie wyniku. Tymczasem już w 83 minucie pozwoliliśmy drużynie gospodarzy na przeprowadzenie szybkiej kontry, po której doprowadzili do wyrównania. To był już trzeci kolejny remis Limanovii.

Glinik Gorlice 3-0 Jadowniczanka Jadowniki 6 maja, 17:00

IV liga 2016/2017, grupa: małopolska (wschód)

RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Barciczanka Barcice 23 54 17 3 3 44-14 9 2 1 24-8 8 1 2 20-6
2.  Limanovia Limanowa 24 52 15 7 2 63-26 8 3 1 38-17 7 4 1 25-9
3.  Watra Białka Tatrzańska 24 43 12 7 5 38-24 9 2 1 28-9 3 5 4 10-15
4.  Poprad Muszyna 24 42 11 9 4 41-31 5 4 3 18-14 6 5 1 23-17
5.  Lubań Maniowy 22 35 10 5 7 44-32 6 2 3 26-12 4 3 4 18-20
6.  Poprad Rytro 24 34 9 7 8 34-30 6 2 4 22-15 3 5 4 12-15
7.  Wolania Wola Rzędzińska 23 32 8 8 7 34-31 5 3 4 16-13 3 5 3 18-18 2 3 1 0 1 2-2
14.  KS Tymbark 22 20 4 8 10 30-39 1 5 4 10-19 3 3 6 20-20 3 4 1 1 1 5-6
15.  Skalnik Kamionka Wielka 24 20 6 2 16 24-59 3 1 8 13-27 3 1 8 11-32 3 3 1 0 2 4-6
16.  Jadowniczanka Jadowniki 23 18 4 6 13 35-55 3 2 6 18-23 1 4 7 17-32

Zapowiedź następnej 25 kolejki. 13-14 maja 2017.