Druga porażka Limanovii po walce.

2016-10-10 09:40:53
IV LIGA MAŁOPOLSKA-WSCHÓD, 10 kolejka: Limanovia poniosła druga porażkę w rozgrywkach ligowych. Przed tygodniem przegraliśmy u siebie 0-2 z BKS Bochnia, a w zeszłą sobotę na wyjeździe 0-1 z Wolanią Wola Rzędzińska.

WOLANIA WOLA RZĘDZIŃSKA – LIMANOVIA LIMANOWA 1 : 0 (0 : 0)

1:0 gol dla gospodarzy w 63 minucie

LIMANOVIA: Mastalerz - Kandel, K. Kurczab, Wierzycki, Śmierciak (46 G. Mus) – Wsół, Lichota, Ślazyk, Kaczor (63 Kożuch), M. Czaja - Kurek.

Mecz graliśmy w osłabieniu: Piwowarczyk i Mąka nie mogli wystąpić (powody zdrowotne), a Wierzycki grał jeszcze nie w pełni sił po kontuzji z Popradem Rytro.

Pierwsza połowa bardzo słaba w wykonaniu obu drużyn, gra toczyła się głównie w środkowej części boiska. Po zmianie stron mecz ożywił się w momencie, gdy gospodarze wyszli na prowadzenie. Stracony gol był kontrowersyjny, gdyż naszym zdaniem zawodnik, który umieścił piłkę w siatce znajdował się na pozycji spalonej.

Od tego momentu Limanovia zaczęła grać znacznie odważniej w ofensywie i przejęła inicjatywę na boisku. Nie wykorzystało kilku naszych zawodników znakomitych okazji na wyrównanie. W dogodnej sytuacji precyzji zbrakło m.in. Kurkowi, Wierzyckiemu, Kożuchowi i M. Czai.

Chociaż odnotowujemy drugi z rzędu mecz przegrany, to jednak był to mecz walki, a nasz zespół w II połowie pokazał, że to nie zadyszka, a łut szczęscia potrzebny jest drużynie na przełamanie się (po nie wykorzystanych sytuacjach).

Orkan Szczyrzyc - KS Tymbark 16 października, 15:00
Limanovia Limanowa - Watra Białka Tatrzańska 15 października, 15:00 (sobota)
Lubań Maniowy - Wolania Wola Rzędzińska 16 października, 14:00
Jadowniczanka Jadowniki - Bocheński KS 15 października, 14:00
Glinik Gorlice - Poprad Rytro 15 października, 14:00

Serdecznie zapraszamy Państwa na nasz kolejny mecz na stadionie MKS Limanovia, w tą sobotę (15 października) o godz. 15:00, pomiędzy Limanovią a Watrą Białka Tatrzańska.

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 3780, Skomentowano 0 razy