Juniorzy Młodsi zdobyli Mistrzostwo Okręgu i powalczą o awans do Małopolskiej Ligi.

2017-06-16 23:29:07
Limanovia zdobyła Mistrzostwo Okręgu nowosądecko-podhalańskiego Juniorów Młodszych (rocznik 2000-2001) w sezonie 2016/2017, wygrywając dwumecz z Zakopanem. Wygrana u siebie 3-0 i na wyjeździe 3-1. Trzeba teraz jeszcze pokonać jednego rywala.

Limanovia wygrała drugi mecz z Zakopanem. Pierwszy wygraliśmy u siebie 3-0, a na boisku w Zakopanem padł wynik 3-1 dla Limanovii.

KS Zakopane - MKS Limanovia Indeco MOS PL 1-3 (1-1)

1:0 dla Limanovii. Kacper Skrzatek (as. Szymon Orzeł), 7 minuta. 1:1 Zakopane 14 minuta. 2:1 dla Limanovii. Gol samobójczy (po dośrodkowaniu Piotrka Matrasa). 3:1 Szymon Majeran (po rzucie rożnym Piotra Matras i krótko wybitej przez obrońców gospodarzy).

Skład MKS Limanovia:
Karol Pietrzak - Paweł Matras, Kacper Pławecki, Andrzej Mrożek, Mariusz Liptak (58 Jakub Szewczyk), Dawid Hojda, Piotr Matras (64 Rafał Matusiak), Kacper Skrzatek (63 Jakub Urbański), Szymon Orzeł (42 Szymon Majeran), Mateusz Matlęga (65 Kacper Etgens), Mateusz Smoter.

Trener: Tomasz Sebastjański.

Ostatni mecz barażowy (na neutralnym boisku) odbędzie się 24 lub 25 czerwca br. z jedną z wylosowanych poniżej drużyn - mistrzów okręgu: tarnowskiego (Gromnik), krakowskiego (Górnik Wieliczka) lub małopolski zachodniej (Karol Wadowice).

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 3783, Skomentowano 0 razy