AIR JORDAN 5 RETRO "BEL-AIR" Style Code: 621958 090 Size 8.5 Mens Nike Air Jordan V 5 Retro 3LAB5 BLACK SILVER CEMENT GREY WHITE 599581-003 11cheap jordans for sale NIKE AIR JORDAN 7 RETRO N7 WHITE/BLUE MEN SIZE 12 NEW 744804 144New Nike Air Jordan retro 10 London city pack European Release OVO size 10.5 Air Jordan IV 4 Cool Grey Size 10 DEADSTOCKcheap jordans for sale 2003 NEW DS NIKE AIR JORDAN RETRO VIII 8 LOW SZ 12 PLAYOFF BLACK RARE XI 11 DTNWB Nike Air Jordan 1 KO High Shadow Black Grey Retro Mid Men's Size 9.5 AIR JORDAN 1 RETRO HI OG LASER WHITE METALLIC SILVER 705289-100 NEW SIZE 11.5 12cheap jordan shoes for sale Air Jordan retro 12 Gym Red Size 13 BEST PRICE!!2005 Air Jordan Melo 5.5 basketball shoes univ blue-taxi 311813-001 Men sz 11.5 DS 2013 NIKE AIR JORDAN 13 XIII BLACK VARSITY RED 414571 010 BRED - Size 14cheap jordan shoes BRAND NEW Nike Air Jordan 6 VI Infrared Red/Black Toro 23 Size 10 US 384664 623Nike Air Jordan Spike Forty PE Lee White Red Mens Basketball Shoes 807541-101 Nike Air Jordan Melo M10 Christmas SPECIAL EDITION Green Greycheap jordan shoes for sale Nike Air Jordan Retro XI 11 Low IE Referee Black Cat size:UK 8Jordan Retro 14 Thunder Black Yellow Nike Air jordan XX8 28 SE Elephant print redcheap jordan shoes 2003 NIKE AIR JORDAN 1 RETRO Patent white/black-varsity red 136085-106 sz 13.5Nike Air Jordan 3 Infrared White Black 398614-123 GS Size 5Y-7Y W/Receipt NIKE AIR JORDAN RETRO 11 Cool Gray 100% Nike 11.5cheap jordan shoes Nike Air Jordan Future 656503-301 Men Sz: 81998 OG Nike Air Jordan XIII 13 PLAYOFF BLACK TRUE RED WHITE BRED 136002-061 10 NIKE AIR JORDAN RETRO 12cheap jordan shoes for sale Nike Air Jordan XI 11 Space Jam Retro Sz 8 NWB
Wiosenny Terminarz OZPN Ligi Okręgowej - Limanovia MKS
Tabela ligowaSzczegóły
Nazwa M. Pkt.
1. LIMANOVIA Limanowa 15 30
2. BARCICZANKA Barcice 15 29
3. BOCHEŃSKI KS 14 28
4. GLINIK Gorlice 15 25
5. POLAN Żabno 15 24
6. LUBAŃ Maniowy 15 24
7. POPRAD Muszyna 15 24
8. TARNOVIA Tarnów 15 22
9. OLIMPIA Pisarzowa 15 22
10. GKS DRWINIA 15 21
11. SANDECJA II N.Sącz 15 20
12. WOLANIA Wola Rz. 15 19
13. WATRA Białka Tatrza... 14 17
14. KS TYMBARK 15 12
15. TUCHOVIA Tuchów 15 8
16. POPRAD Rytro 15 8
Sponsor Tytularny

Urząd Miasta Limanowa

Sponsor

Sponsor

Sponsor
Sponsor
Sonda
Które miejsce w tabeli zajmie MKS LIMANOVIA na koniec sezonu 2017/2018 w IV Lidze?

Wiosenny Terminarz OZPN Ligi Okręgowej

2016-02-19 06:33:37
Powiększ
Poniżej szczegółowy Terminarz pierwszej drużyny MKS Limanovia (lider Ligi Okręgowej, grupa: Nowy Sącz), w rundzie wiosennej 2015/2016.

 

TERMINARZ ROZGRYWEK KLASY "OKRĘGOWEJ"

SEZON ROZGRYWKOWY 2015/2016 – II RUNDA – WIOSNA 2016

 

==> Kompletny Terminarz - wersja doc. do pobrania i wydruku: www.limanovia.net/pliki/newsy/terminarz-rozgrywek-klasy-0.doc


Kolejka 16. 02/03.04.2016.
Turbacz Mszana Dolna - Jarmuta Szczawnica     
ULKS Korzenna - Gród Podegrodzie     
Olimpia Pisarzowa - Helena Nowy Sącz     
Łosoś Łososina Dolna - Orkan Raba Wyżna     
Ogniwo Piwniczna Zdrój - LKS Kobylanka     
Sokół Słopnice - AKS Ujanowice     
Limanovia Limanowa - Huragan Waksmund (02.04.2016, sobota, g.16:30)
Płomień Limanowa - Orkan Szczyrzyc     

 

Kolejka 17. 09/10.04.2016.
Ogniwo Piwniczna Zdrój - AKS Ujanowice     
Płomień Limanowa - ULKS Korzenna     
Orkan Szczyrzyc - Limanovia Limanowa (przełożony na: 01.06.2016, środa, g.18:00)
Huragan Waksmund - Jarmuta Szczawnica     
Turbacz Mszana Dolna - Sokół Słopnice     
LKS Kobylanka - Łosoś Łososina Dolna     
Orkan Raba Wyżna - Olimpia Pisarzowa     
Helena Nowy Sącz - Gród Podegrodzie     

 

Kolejka 18. 13.04.2016 (środa)   
LKS Kobylanka - Olimpia Pisarzowa     
AKS Ujanowice - Łosoś Łososina Dolna     
Orkan Szczyrzyc - Jarmuta Szczawnica     
ULKS Korzenna - Helena Nowy Sącz     
Gród Podegrodzie - Orkan Raba Wyżna     
Ogniwo Piwniczna Zdrój - Turbacz Mszana Dolna     
Sokół Słopnice - Huragan Waksmund     
Limanovia Limanowa - Płomień Limanowa (13.04.2016, środa, g.17:00)

 

Kolejka 19. 16/17.04.2016.
Limanovia Limanowa - ULKS Korzenna (17.04.2016, niedziela, g. 17:00)
Płomień Limanowa - Jarmuta Szczawnica     
Orkan Szczyrzyc - Sokół Słopnice     
Huragan Waksmund - Ogniwo Piwniczna Zdrój     
Turbacz Mszana Dolna - Łosoś Łososina Dolna     
AKS Ujanowice - Olimpia Pisarzowa     
LKS Kobylanka - Gród Podegrodzie     
Orkan Raba Wyżna - Helena Nowy Sącz     

 

Kolejka 20. 23/24.04.2016.

ULKS Korzenna - Orkan Raba Wyżna     
Helena Nowy Sącz - LKS Kobylanka     
Gród Podegrodzie - AKS Ujanowice     
Olimpia Pisarzowa - Turbacz Mszana Dolna     
Łosoś Łososina Dolna - Huragan Waksmund     
Ogniwo Piwniczna Zdrój - Orkan Szczyrzyc     
Sokół Słopnice - Płomień Limanowa     
Jarmuta Szczawnica - Limanovia Limanowa (23.04.2016, sobota, g.17:00)

 

Kolejka 21. 30.04/01.05.2016.
Jarmuta Szczawnica - ULKS Korzenna     
Limanovia Limanowa - Sokół Słopnice (30.04.2016, sobota, g.17:30)
Płomień Limanowa - Ogniwo Piwniczna Zdrój     
Orkan Szczyrzyc - Łosoś Łososina Dolna     
Huragan Waksmund - Olimpia Pisarzowa     
Turbacz Mszana Dolna - Gród Podegrodzie     
AKS Ujanowice - Helena Nowy Sącz     
LKS Kobylanka - Orkan Raba Wyżna     

 

Kolejka 22. 03.05.2016.
ULKS Korzenna - LKS Kobylanka     
Orkan Raba Wyżna - AKS Ujanowice     
Helena Nowy Sącz - Turbacz Mszana Dolna     
Gród Podegrodzie - Huragan Waksmund     
Olimpia Pisarzowa - Orkan Szczyrzyc     
Łosoś Łososina Dolna - Płomień Limanowa     
Ogniwo Piwniczna Zdrój - Limanovia Limanowa (03.05.2016, wtorek, g.17:00)
Sokół Słopnice - Jarmuta Szczawnica     

 

Kolejka 23. 07/08.05.2016.
Sokół Słopnice - ULKS Korzenna     
Jarmuta Szczawnica - Ogniwo Piwniczna Zdrój     
Limanovia Limanowa - Łosoś Łososina Dolna (08.05.2016, niedziela, g.17:00)
Płomień Limanowa - Olimpia Pisarzowa     
Orkan Szczyrzyc - Gród Podegrodzie     
Huragan Waksmund - Helena Nowy Sącz     
Turbacz Mszana Dolna - Orkan Raba Wyżna     
AKS Ujanowice - LKS Kobylanka     

 

Kolejka 24. 14/15.05.2016.
ULKS Korzenna - AKS Ujanowice     
LKS Kobylanka - Turbacz Mszana Dolna     
Orkan Raba Wyżna - Huragan Waksmund     
Helena Nowy Sącz - Orkan Szczyrzyc     
Gród Podegrodzie - Płomień Limanowa     
Olimpia Pisarzowa - Limanovia Limanowa (15.05.2016, niedziela, g.17:00)
Łosoś Łososina Dolna - Jarmuta Szczawnica     
Ogniwo Piwniczna Zdrój - Sokół Słopnice     

 

Kolejka 25. 21/22.05.2016.
Ogniwo Piwniczna Zdrój - ULKS Korzenna     
Sokół Słopnice - Łosoś Łososina Dolna     
Jarmuta Szczawnica - Olimpia Pisarzowa     
Limanovia Limanowa - Gród Podegrodzie (22.05.2016, niedziela, g.17:00)
Płomień Limanowa - Helena Nowy Sącz     
Orkan Szczyrzyc - Orkan Raba Wyżna     
Huragan Waksmund - LKS Kobylanka     
Turbacz Mszana Dolna - AKS Ujanowice     

 

Kolejka 26. 25/26.05.2016 (środa/czwartek)
ULKS Korzenna - Turbacz Mszana Dolna     
AKS Ujanowice - Huragan Waksmund     
LKS Kobylanka - Orkan Szczyrzyc     
Orkan Raba Wyżna - Płomień Limanowa     
Helena Nowy Sącz - Limanovia Limanowa (25.05.2016, środa, g.17:30)
Gród Podegrodzie - Jarmuta Szczawnica     
Olimpia Pisarzowa - Sokół Słopnice     
Łosoś Łososina Dolna - Ogniwo Piwniczna Zdrój     

 

Kolejka 27. 28/29.05.2016.
Łosoś Łososina Dolna - ULKS Korzenna     
Ogniwo Piwniczna Zdrój - Olimpia Pisarzowa     
Sokół Słopnice - Gród Podegrodzie     
Jarmuta Szczawnica - Helena Nowy Sącz     
Limanovia Limanowa - Orkan Raba Wyżna (29.05.2016, niedziela, g.17:00)
Płomień Limanowa - LKS Kobylanka     
Orkan Szczyrzyc - AKS Ujanowice     
Huragan Waksmund - Turbacz Mszana Dolna     

 

* Mecz zaległy z Kolejki 2.

Orkan Szczyrzyc - Limanovia Limanowa (przełożony z dnia 10.04.2016 na 01.06.2016, środa, g.18:00)

 

Kolejka 28. 04/05.06.2016.
ULKS Korzenna - Huragan Waksmund     
Turbacz Mszana Dolna - Orkan Szczyrzyc     
AKS Ujanowice - Płomień Limanowa     
LKS Kobylanka - Limanovia Limanowa (04.06.2016, sobota, g.18:00)
Orkan Raba Wyżna - Jarmuta Szczawnica     
Helena Nowy Sącz - Sokół Słopnice     
Gród Podegrodzie - Ogniwo Piwniczna Zdrój     
Olimpia Pisarzowa - Łosoś Łososina Dolna     

 

Kolejka 29. 11/12.06.2016.
Orkan Raba Wyżna - Sokół Słopnice     
Olimpia Pisarzowa - ULKS Korzenna     
Łosoś Łososina Dolna - Gród Podegrodzie     
Ogniwo Piwniczna Zdrój - Helena Nowy Sącz     
Jarmuta Szczawnica - LKS Kobylanka     
Limanovia Limanowa - AKS Ujanowice (12.06.2016, niedziela, g.16:00)
Płomień Limanowa - Turbacz Mszana Dolna     
Orkan Szczyrzyc - Huragan Waksmund     

 

Kolejka 30. 18.06.2016.
Jarmuta Szczawnica - AKS Ujanowice     
ULKS Korzenna - Orkan Szczyrzyc     
Huragan Waksmund - Płomień Limanowa     
Turbacz Mszana Dolna - Limanovia Limanowa (18.06.2016, sobota, g.18:00)
LKS Kobylanka - Sokół Słopnice     
Orkan Raba Wyżna - Ogniwo Piwniczna Zdrój     
Helena Nowy Sącz - Łosoś Łososina Dolna     
Gród Podegrodzie - Olimpia Pisarzowa

 

 

http://nsozpn.pl/templates/ja_purity/images/header/header2.png

 

 

Źródło OZPN Nowy Sącz:

http://nsozpn.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2351:terminarz-klasa-o-wiosna-2016&catid=44:terminarze&Itemid=66

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 1976, Skomentowano 0 razy
« PowrótGóra ^
Nikt jeszcze nie dodał komentarza. » Dodaj komentarz