Wygrany sparing z liderem IV ligi Lubań Maniowy

2016-01-31 08:15:39
Tylmanowa: pierwszy mecz kontrolny w tym roku zagraliśmy z liderem IV ligi. Wygraliśmy 3:0 (2:0) po mądrej grze z wymagającym przeciwnikiem.

MKS "LIMANOVIA" LIMANOWA - LKS "LUBAŃ" MANIOWY 3:0 (2:0)

1:0 - '25 min. Sylwester Wierzycki

2:0 - '35 min. Mateusz Czaja

3:0 - '55 min. Maciej Kuchta

Skład Limanovii

I połowa:

Paweł Kryjomski /br/ (junior), Jacek Mąka, Sylwester Wierzycki, Michał Ruchałowski, Mateusz Lis, zawodnik testowany I, Tomasz Lichota, zawodnik testowany II, Mateusz Czaja, Norbert Czaja (junior), Aleksander Kożuch.

II połowa:

Wojciech Mastalerz /br/, Jacek Mąka, Walid Kandel, Michał Ruchałowski, Dawid Kurczab, Maciej Ślazyk, zawodnik testowany I, Tomasz Lichota, Józef Piwowarczyk, Mateusz Król, Maciej Kuchta (junior).

Tak padły bramki:

1:0 - rzut wolny z 25 metrów. Mateusz Czaja dośrodkowuje na głowę Sylwestra Wierzyckiego i ten strzela pierwszą bramkę w tym roku dla Limanovii.

2:0 - rzut wolny z 35 metrów. Mateusz Czaja zdecydował sie na bezpośredni strzał i trafił prosto w okienko (pilka odbiła się jeszcze od słupka) w prawy róg bramki Lubania Maniowy.

3:0 - piękna akcja Limanovii, rozklepana obrona Lubania, bramkę strzela Maciej Kuchta.

"Mecz wyglądał fajnie od strony piłkarskiej, obie drużyny cechowała mądra i spokojna gra, i mądrze wyprowadzane akcje" - Mateusz Czaja, piłkarz MKS Limanovia.

Obie drużyny mogły jeszcze strzelić bramki, między innymi:

W 40 minucie - Paweł Kryjomski w sytuacji sam na sam obronił ręką strzał piłkarza z Lubania, a w 55 minucie - Wojciech Mastalerz również w sytuacji sam na sam szybkim wyjściem z bramki uratował nasz zespół od utraty bramki.

W 10 minucie - Mateusz Czaja strzelił z 25 metrów z dystansu mocno pod poprzeczkę, ale bramkarz rywali wybił pikę nad bramką. W 30 minucie - Mateusz Czaja dośrodkował z rzutu wolnego z 25 metrów wprost na głowę Sylwestra Wierzyckiego (kopia rzutu wolnego po którym padła pierwsza bramka), a ten uderzył w słupek, piłkę odbitą dobijał jeszcze Aleksander Kożuch, lecz ten także trafił w słupek.

Następny sparing:

- gramy z Jarmutą Szczawnica, w sobotę 6 stycznia 2016 r. o godz. 15:30, w Tylmanowej.

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 4219, Skomentowano 0 razy