AIR JORDAN 5 RETRO "BEL-AIR" Style Code: 621958 090 Size 8.5 Mens Nike Air Jordan V 5 Retro 3LAB5 BLACK SILVER CEMENT GREY WHITE 599581-003 11cheap jordans for sale NIKE AIR JORDAN 7 RETRO N7 WHITE/BLUE MEN SIZE 12 NEW 744804 144New Nike Air Jordan retro 10 London city pack European Release OVO size 10.5 Air Jordan IV 4 Cool Grey Size 10 DEADSTOCKcheap jordans for sale 2003 NEW DS NIKE AIR JORDAN RETRO VIII 8 LOW SZ 12 PLAYOFF BLACK RARE XI 11 DTNWB Nike Air Jordan 1 KO High Shadow Black Grey Retro Mid Men's Size 9.5 AIR JORDAN 1 RETRO HI OG LASER WHITE METALLIC SILVER 705289-100 NEW SIZE 11.5 12cheap jordan shoes for sale Air Jordan retro 12 Gym Red Size 13 BEST PRICE!!2005 Air Jordan Melo 5.5 basketball shoes univ blue-taxi 311813-001 Men sz 11.5 DS 2013 NIKE AIR JORDAN 13 XIII BLACK VARSITY RED 414571 010 BRED - Size 14cheap jordan shoes BRAND NEW Nike Air Jordan 6 VI Infrared Red/Black Toro 23 Size 10 US 384664 623Nike Air Jordan Spike Forty PE Lee White Red Mens Basketball Shoes 807541-101 Nike Air Jordan Melo M10 Christmas SPECIAL EDITION Green Greycheap jordan shoes for sale Nike Air Jordan Retro XI 11 Low IE Referee Black Cat size:UK 8Jordan Retro 14 Thunder Black Yellow Nike Air jordan XX8 28 SE Elephant print redcheap jordan shoes 2003 NIKE AIR JORDAN 1 RETRO Patent white/black-varsity red 136085-106 sz 13.5Nike Air Jordan 3 Infrared White Black 398614-123 GS Size 5Y-7Y W/Receipt NIKE AIR JORDAN RETRO 11 Cool Gray 100% Nike 11.5cheap jordan shoes Nike Air Jordan Future 656503-301 Men Sz: 81998 OG Nike Air Jordan XIII 13 PLAYOFF BLACK TRUE RED WHITE BRED 136002-061 10 NIKE AIR JORDAN RETRO 12cheap jordan shoes for sale Nike Air Jordan XI 11 Space Jam Retro Sz 8 NWB
Derby: pewna wygrana z Olimpią. Hubert Bieda znowu broni karnego! - Limanovia MKS
16. ORKAN Szczyrzyc 0 0

Które miejsce w tabeli zajmie MKS LIMANOVIA na koniec sezonu 2018/2019 w IV Lidze?

Derby: pewna wygrana z Olimpią. Hubert Bieda znowu broni karnego!

2015-10-05 15:24:01
W meczu na szczycie zmierzyliśmy się u siebie z Olimpią Pisarzowa. Pewnie wygraliśmy 3:0 w derbach ziemi limanowskiej i utrzymaliśmy bezpieczny dystans do następnych zespołów w tabeli.

MKS LIMANOVIA LIMANOWA – LKS OLIMPIA PISARZOWA 3:0 (2:0)

1-0 Aleksander Kożuch 40, 2-0 Damian Wsół 41, 3-0 Damian Wsół 60.

(w 70 minucie: rzutu karnego dla Olimpii nie wykorzystał Kociołek)

Sędzia główny: Wacław Gargula (Nowy Sącz).

Żółte kartki: Wańczyk (Olimpia).

Widzów około 650.

LIMANOVIA: Bieda – Kandel, Wierzycki, Ruchałowski, D. Kurczab (83 M. Śliwa) – Wsół (67 M. Czaja), K. Kurczab, Ślazyk, Lichota (77 Zaręba) – Wójtowicz, Kożuch (55 Król).

OLIMPIA: Borzęcki – Tumidaj (46 Górski), Pociecha (46 Kubicki), Kandyfer, Pustelnik  (62 Krzak) – Wańczyk (74 Nawalaniec), Maślanka, Dudek, Zygmunt – Sobonkiewicz, Kociołek.

W tym meczu mieliśmy kilkanaście sytuacji na strzelenie gola. Wykorzystaliśmy trzy. Natomiast rywale mieli co prawda dwie sytuacje w II połowie - ale za to bardzo groźne - na szczęście nasz bramkarz spisał się rewelacyjnie. Kociołek z Olimpii wykonywał rzut karny i piłka po jego strzale po rękach Huberta Biedy odbiła się od słupka. W końcówce znowu Olimpia miała szanse na honorowego gola, ale nasz wychowanek znowu obronił strzał głową Kubickiego z bliskiej odległości.

TAK PADŁY BRAMKI:

W pierwszej połowie defensywa Limanovii spisywała się bardzo dobrze i nie pozwalała oddać przyjezdnej drużynie celnego strzału. Końcówka pierwszej połowy to popis dwóch młodych zawodników limanowskiego zespołu. Obie strzelone bramki padły po indywidualnych akcjach. Najpierw Borzęckiego z kilku metrów strzałem w krótki róg pokonał Aleksander Kożuch - były zawodniok Krokusa Przyszowa, a zaledwie kilkadziesiąt sekund później były zawodnik - Turbacza Mszana Dolna, Damian Wsół.

Defensywa Olimpii nada nie potrafiła sobie poradzić z Wsołem, który miał kolejne okazje na gole. Jedną z nich wykorzystał w 60 minucie. Błąd w tej sytuacji popełnił bramkarz Olimpii. Borzęcki źle wybił piłkę po dośrodkowaniu Kandela, futbolówka spadła pod nogi Wsoła, który celną dobitką zdobył swojego drugiego gola w tym spotkaniu.

WARTO WIEDZIEĆ:

Hubert - "Specjalista od 11-stek!"

Hubert Bieda (wychowanek Limanovii) od początku tego sezonu - przez 7 kolejek był rezerwowym bramkarzem. Na bramce bowiem dobrze spisywał się Wojciech Mastalerz i nic nie wskazywało na to, ażeby Hubert miał go zmienić między słupkami... aż do pamiętnego meczu u nas z Ogniwem Piwniczna (Kolejka 7), kiedy to Wojtek Mastalerz w 62 minucie otrzymał czerwoną kartkę za faul w polu karnym na zawodniku z Piwnicznej.

Wówczas w 63 minucie Hubert Bieda obronił rzut karny. Po 2 tygodniach w spotkaniu z Olimpią - tym razem Hubert Bieda zagrał już w podstawowym składzie - trener zaufał mu wystawiając w pierwszym składzie - dzięki dobrej postawie z Ogniwem (i tydzień temu z Łososiem gdy Wojtek pauzował za czerwoną kartkę). I stało się, trener zdecydował wystawić Huberta w meczu z Pisarzową, który odwdzieczył się mu dobrą grą i ponownie... obronił rzut karny! Narodził się nam specjalista od 11-stek! :-)

RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Limanovia Limanowa 9 25 8 1 0 25-4 4 0 0 15-0 4 1 0 10-4
2.  Orkan Szczyrzyc 9 21 7 0 2 17-9 4 0 0 9-2 3 0 2 8-7
3.  Sokół Słopnice 9 20 6 2 1 21-10 2 1 1 8-5 4 1 0 13-5
4.  Orkan Raba Wyżna 9 19 6 1 2 22-12 3 1 1 13-6 3 0 1 9-6
5.  Olimpia Pisarzowa 9 18 6 0 3 19-9 5 0 0 14-2 1 0 3 5-7
6.  Gród Podegrodzie 9 17 5 2 2 12-5 4 1 0 10-2 1 1 2 2-3
7.  Helena Nowy Sącz 9 13 4 1 4 17-12 2 1 2 8-8 2 0 2 9-4
8.  Łosoś Łososina Dolna 9 12 3 3 3 21-21 2 1 2 11-9 1 2 1 10-12