AIR JORDAN 5 RETRO "BEL-AIR" Style Code: 621958 090 Size 8.5 Mens Nike Air Jordan V 5 Retro 3LAB5 BLACK SILVER CEMENT GREY WHITE 599581-003 11cheap jordans for sale NIKE AIR JORDAN 7 RETRO N7 WHITE/BLUE MEN SIZE 12 NEW 744804 144New Nike Air Jordan retro 10 London city pack European Release OVO size 10.5 Air Jordan IV 4 Cool Grey Size 10 DEADSTOCKcheap jordans for sale 2003 NEW DS NIKE AIR JORDAN RETRO VIII 8 LOW SZ 12 PLAYOFF BLACK RARE XI 11 DTNWB Nike Air Jordan 1 KO High Shadow Black Grey Retro Mid Men's Size 9.5 AIR JORDAN 1 RETRO HI OG LASER WHITE METALLIC SILVER 705289-100 NEW SIZE 11.5 12cheap jordan shoes for sale Air Jordan retro 12 Gym Red Size 13 BEST PRICE!!2005 Air Jordan Melo 5.5 basketball shoes univ blue-taxi 311813-001 Men sz 11.5 DS 2013 NIKE AIR JORDAN 13 XIII BLACK VARSITY RED 414571 010 BRED - Size 14cheap jordan shoes BRAND NEW Nike Air Jordan 6 VI Infrared Red/Black Toro 23 Size 10 US 384664 623Nike Air Jordan Spike Forty PE Lee White Red Mens Basketball Shoes 807541-101 Nike Air Jordan Melo M10 Christmas SPECIAL EDITION Green Greycheap jordan shoes for sale Nike Air Jordan Retro XI 11 Low IE Referee Black Cat size:UK 8Jordan Retro 14 Thunder Black Yellow Nike Air jordan XX8 28 SE Elephant print redcheap jordan shoes 2003 NIKE AIR JORDAN 1 RETRO Patent white/black-varsity red 136085-106 sz 13.5Nike Air Jordan 3 Infrared White Black 398614-123 GS Size 5Y-7Y W/Receipt NIKE AIR JORDAN RETRO 11 Cool Gray 100% Nike 11.5cheap jordan shoes Nike Air Jordan Future 656503-301 Men Sz: 81998 OG Nike Air Jordan XIII 13 PLAYOFF BLACK TRUE RED WHITE BRED 136002-061 10 NIKE AIR JORDAN RETRO 12cheap jordan shoes for sale Nike Air Jordan XI 11 Space Jam Retro Sz 8 NWB
Pewna wygrana przed własną publicznością. Wygraliśmy dla Marcinka! - Limanovia MKS
16. BOCHEŃSKI KS 2 0

Które miejsce w tabeli zajmie MKS LIMANOVIA na koniec sezonu 2018/2019 w IV Lidze?

Pewna wygrana przed własną publicznością. Wygraliśmy dla Marcinka!

2015-09-07 08:22:15
Kibice najbardziej lubią bramki i nie zawiedli się w tym meczu. Wygraliśmy pewnie z Jarmutą Szczawnica 4:0 (2:0). A przy okazji zebraliśmy sporą sumkę pieniędzy na chorego Marcinka.

FOTO-NATANEK:

LIMANOWA:

V liga - „Okręgówka”, Nowy Sącz: MKS Limanovia z kompletem punktów jest liderem rozgrywek.

ZBIÓRKA CHARYTATYWNA:

Warto podkreślić, że w tym meczu - zarówno zawodnicy, jak i kibice dali z siebie wszystko! W tym meczu wyjątkowo - to wynik meczu zszedł na drugi plan, a najważniejsza była pomoc nas wszystkich choremu dziecku. Ta inicjatywa sprawiła, że staliśmy się jednością i mamy powody do dumy, że potrafimy wraz z kibicami przeciwnej drużyny grać "do jednej bramki" - gdy pomagamy choremu dziecku.

Strona Kibiców Limanovii informuje, że uzbierano ponad 6000 złotych!!! Łącznie z licytacjami i ze zbiórką na stadionie plus to co przekazała drużyna Limanovii wraz z zarządem klubu - uzbierała się kwota: 6357,87zł, do tego 25euro i 155 koron Czeskich. Więcej w artykule "Podwójne zwycięstwo": http://limanovianie.eu/podwojne-zwyciestwo/

LIMANOVIA LIMANOWA – JARMUTA SZCZAWNICA 4 : 0 (2 : 0)

1-0 Czaja 4, 2-0 Czaja 24 (głową), 3-0 Piwowarczyk 50, 4-0 Wierzycki 63 (rzut wolny).

Widzów 600.

LIMANOVIA: Mastalerz – Kuzak (46 Wójtowicz), Ruchałowski, Wierzycki, Kandel (74 D. Kurczab) – Piwowarczyk, K. Kurczab, Ślazyk, Kaim (46 Lis) – Czaja (64 Lichota), Kożuch.

Limanovia od początku spotkania kontrolowała wydarzenia na boisku, prowadząc od pierwszych minut meczu. Goście kilka razy groźnie strzelali z dystansu, ale na posterunku był zawsze Mastalerz - pewnie łapiąc piłki i raz w II połowie wygrywając pojedynek sam na sam.

Wynik spotkania mógł być wyższy, lecz w kilku sytuacjach zabrakło skuteczności. W pierwszej połowie w roli głównej wystąpił Mateusz Czaja, który zdobył dwa gole. Na bramkę gości strzelali jeszcze Kaim, Kożuch i Piwowarczyk, piłka jednak minimalnie mijała bramkę Jarmuty. Szybkie rajdy Piwowarczyka wykończone strzałem na bramkę budziły postrach w drużynie rywali, brakowało w nich trochę precyzji.

Po zmianie stron dołożyliśmy 2 bramki i mogliśmy spokojnie grać do końca spotkania. Chociaż miejscami było zbyt "spokojnie", bo pozwololiliśmy rywalom kilka razy groźnie zaatakować. Na szczęście nasz bramkarz był w bardzo dobrej dyspozycji. Ponownie Piwowarczyk miał kilka rajdów i po jednym z nich w sytuacji sam na sam strzelił bramkę. Wierzycki ustalił wynik spotkania na 4:0 piękna bramką z rzutu wolnego.

Tak padły bramki:

1-0 – już 4 minucie Limanovia objęła prowadzenie, po podaniu Kuzaka bramkarza gości z bliskiej odległości pokonał Mateusz Czaja.

2-0 – po dośrodkowaniu Kandela z 7 metrów celnie główkował Czaja.

3-0 – indywidualna akcja zakończona celnym strzałem Piwowarczyka.

4-0 – precyzyjne uderzenie Wierzyckiego z rzutu wolnego z 23 metrów.