Tabela ligowaSzczegóły
Nazwa M. Pkt.
1. BRUK-BET 2 Termalica... 34 92
2. LUBAŃ Maniowy 34 68
3. POPRAD Muszyna 34 67
4. MKS LIMANOVIA Limano... 34 66
5. WIERCHY Rabka-Zdrój... 34 65
6. OKOCIMSKI Brzesko 34 60
7. WOLANIA Wola Rzędzi... 34 59
8. GLINIK Gorlice 34 55
9. KOLEJARZ Stróże 34 49
10. WATRA Białka Tatrza... 34 48
11. TARNOVIA Tarnów 34 46
12. METAL Tarnów 34 43
13. SOKÓŁ Słopnice 34 36
14. SKALNIK Kamionka Wie... 34 35
15. BOCHEŃSKI KS 34 31
16. DUNAJEC Zakliczyn 34 24
17. JARMUTA Szczawnica 34 22
18. RADŁOVIA Radłów 34 6
Sponsor Tytularny

Urząd Miasta Limanowa

Sponsor

Sponsor

Sponsor
Sponsor
Sonda
Które miejsce w tabeli zajmie MKS LIMANOVIA na koniec sezonu 2021/2022 w IV Lidze?

Znany jest przeciwnik Limanovii Szubryt w Pucharze Polski

2014-06-26 16:41:39
Powiększ
Zespół Wiesława Bańkosza zagości w Limanowej

Dzisiaj w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się losowanie trzech pierwszych rund Pucharu Polski. W rozgrywkach na szczeblu centralnym weźmie udział zespół Limanovii Szubryt.
Los zrządził, że w rundzie przedwstępnej Pucharu Polski przeciwnikiem podopiecznych trenera Roberta Kasperczyka będzie zespół Kotwicy Kołobrzeg prowadzony przez byłego szkoleniowca Limanovii Wiesława Bańkosza. Mecz rundy przedwstępnej rozegrany będzie 19 lipca /sobota/. Jak widnieje w zestawieniu par pucharowych rundy przedwstępnej na stronie Polskiego Związku Piłki Nożnej gospodarzem tego spotkania będzie zespół Limanovii Szubryt.
Zespół trenera Bańkosza obecnie walczy w barażach o awans do II ligi i stoi przed wielką szansą, aby ten cel osiągnąć, bowiem w pierwszym finałowym meczu z Ursusem Warszawa na wyjeździe zwyciężył 4:2. Trudno się spodziewać, aby tak znaczną zaliczkę zespół z Kołobrzegu zaprzepaścił w spotkaniu rewanżowym u siebie.
Gdyby Limanovia pokonała Kotwicę, to w rundzie wstępnej zmierzyłaby się ze zwycięzcą pary Brda Przechlewo /liga okręgowa Słupsk/–Gryf Wejherowo /III liga pomorsko-zachodnia/. Jeśliby awansowała dalej to w I rundzie (13 sierpnia) spotkałaby się z pierwszoligową Arką Gdynia.



Runda przedwstępna - 19 lipca 2014

1. MKS Trzebinia/Siersza - Legionovia Legionowo
2. Podlasie Biała Podlaska - Górnik Wałbrzych
3. Wissa Szczuczyn - Znicz Pruszków
4. Zagłębie II Lubin - Chrobry Głogów
5. Limanovia Szubryt Limanowa – Kotwica Kołobrzeg
6. Pniówek Pawłowice Śląskie - Siarka Tarnobrzeg
7. Unia Solec Kujawski - MKS Kluczbork
8. Łysica Bodzentyn - Polonia Bytom
9. KS Polkowice - Stal Stalowa Wola
10. Olimpia Elbląg - Calisia Kalisz
11. Pogoń Siedlce - Bytovia Bytów
12. UKP Zielona Góra - Wigry Suwałki
13. Warta Poznań - Wisła Puławy
14. Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) - Raków Częstochowa
15. Małapanew Ozimek - Błękitni Stargard Szczeciński
16. Sokół Ostróda - Radomiak Radom
17. Sparta Jazgarzew - Stal Mielec
18. Lechia Tomaszów Mazowiecki - Pelikan Łowicz
19. Polonia Kępno / Sokół Kleczew - Zagłębie Sosnowiec
20. Stal II Rzeszów - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
21. Brda Przechlewo - Gryf Wejherowo
22. Jarota Jarocin - Motor Lublin
23. Odra Opole - Garbarnia Kraków
24. Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Ruch Zdzieszowice
25. Rozwój Katowice - Olimpia Zambrów
26. Stal Rzeszów - Concordia Elbląg

Runda wstępna - 26 lipca 2014

27. zwycięzca meczu 1 - zwycięzca meczu 25
28. zwycięzca meczu 2 - zwycięzca meczu 24
29. zwycięzca meczu 3 - zwycięzca meczu 23
30. zwycięzca meczu 4 - zwycięzca meczu 22
31. zwycięzca meczu 5 - zwycięzca meczu 21
32. zwycięzca meczu 6 - zwycięzca meczu 20
33. zwycięzca meczu 19 - zwycięzca meczu 7
34. zwycięzca meczu 18 - zwycięzca meczu 8
35. zwycięzca meczu 17 - zwycięzca meczu 9
36. zwycięzca meczu 16 - zwycięzca meczu 10
37. zwycięzca meczu 15 - zwycięzca meczu 11
38. zwycięzca meczu 14 - zwycięzca meczu 12

wolny los - zwycięzcy meczów 13, 26

I runda - 13 sierpnia 2014

zwycięzca meczu 27 - GKS Tychy
zwycięzca meczu 28 - Puszcza Niepołomice
zwycięzca meczu 29 - Termalica Bruk-Bet Nieciecza
zwycięzca meczu 30 - GKS Katowice
zwycięzca meczu 31 - Arka Gdynia
zwycięzca meczu 32 - Energetyk ROW Rybnik
zwycięzca meczu 33 - Miedź Legnica
zwycięzca meczu 34 - Wisła Płock
zwycięzca meczu 35 - Olimpia Grudziądz
zwycięzca meczu 36 - Dolcan Ząbki
zwycięzca meczu 37 - Chojniczanka Chojnice
zwycięzca meczu 38 - Flota Świnoujście
zwycięzca meczu 13 - Kolejarz Stróże
zwycięzca meczu 26 - Górnik Łęczna
Stomil Olsztyn - Okocimski KS Brzesko
GKS Bełchatów - Sandecja Nowy Sącz



.

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 4674, Skomentowano 0 razy
« PowrótGóra ^