Tabela ligowaSzczegóły
Nazwa M. Pkt.
1. BRUK-BET 2 Termalica... 9 27
2. KOLEJARZ Stróże 9 22
3. MKS LIMANOVIA Limano... 9 19
4. GLINIK Gorlice 9 19
5. LUBAŃ Maniowy 9 19
6. WATRA Białka Tatrza... 9 17
7. POPRAD Muszyna 9 16
8. OKOCIMSKI Brzesko 9 16
9. TARNOVIA Tarnów 9 15
10. WOLANIA Wola Rzędzi... 9 12
11. WIERCHY Rabka-Zdrój... 9 10
12. JARMUTA Szczawnica 9 9
13. SKALNIK Kamionka Wie... 9 7
14. METAL Tarnów 9 7
15. SOKÓŁ Słopnice 8 5
16. DUNAJEC Zakliczyn 9 5
17. BOCHEŃSKI KS 9 3
18. RADŁOVIA Radłów 8 1
Sponsor Tytularny

Urząd Miasta Limanowa

Sponsor

Sponsor

Sponsor
Sponsor
Sonda
Które miejsce w tabeli zajmie MKS LIMANOVIA na koniec sezonu 2021/2022 w IV Lidze?

Mecz prawdy dla zespołu Limanovii – relacje live /video, tekstowa/

2014-04-11 08:54:44
Powiększ
Limanovia Szubryt – Stal Rzeszów niedziela godz. 15.00

W niedzielne popołudnie na Stadionie Miejskim im. Romana Szumilasa w Limanowej dojdzie do bardzo ważnej konfrontacji. Zespól Limanovii podejmuje depczącą jej po piętach Stal Rzeszów. O tym jak ważne jest to spotkanie dla obydwu zespołów nie trzeba nikogo przekonywać.
Spotkanie to nabiera szczególnego znaczenia, bowiem obydwa zespoły sąsiadują ze sobą w tabeli II ligi wschodniej i bezpośrednio rywalizują ze sobą o ligowy byt, bowiem okupują miejsca na pograniczu strefy spadkowej z tą samą ilością punktów. Będzie to mecz o tzw. „6 pkt”. Odpowiednio na dzień dzisiejszy Limanovia zajmuje 8 miejsce w tabeli, a za nią plasuje się jej najbliższy rywal.
W rundzie jesiennej w spotkaniu wyjazdowym Limanovia pokonała w Stal Rzeszów w 7 kolejce w stosunku 3:1. Była to pierwsza porażka Stali w tej rundzie. Zespół Stali Rzeszów w dotychczas rozegranych 23 spotkaniach 8 razy wygrywał, zanotował 10 remisów i doznał 5 porażek. Drużynie Stali podobnie się wiedzie w spotkaniach wyjazdowych jak i wtedy kiedy występują w charakterze gospodarzy. W spotkaniach u siebie w 12-tu meczach 4 razy zwyciężali, w 5-ciu spotkaniach padł remis, natomiast w 3-ch meczach doznali porażek. Natomiast w 11 spotkaniach wyjazdowych podobnie jak u siebie również w 4-ch spotkaniach zwyciężali, w 5-ciu spotkaniach padł remis, oraz doznali 2-ch porażek. Po dwóch kolejnych porażkach u siebie z Concordią Elbląg i Pelikanem Łowicz, ostatnie dwa spotkania Stal wygrała w podobnym stosunku 1-0, odpowiednio w spotkaniu wyjazdowym z Świtem Nowy Dwór Mazowiecki w 22 kolejce, oraz w ostatniej kolejce w spotkaniu u siebie z Radomiakiem Radom. Najskuteczniejszym zawodnikiem w zespole jest 31-letni Piotr Prędota z 10 zdobytymi bramkami w 23 spotkaniach w obecnym sezonie.
 Obecnie zespól Limanovii z dorobkiem 34 pkt. zajmuje 8 pozycję w tabeli, która na dzień dzisiejszy gwarantuje II ligowy byt. Po bardzo udanych trzech spotkaniach z czołówką tabeli /Wigry Suwałki, Siarka Tarnobrzeg, Pogoń Siedlce/ w których podopieczni trenera Sieklińskiego zdobyli 7 pkt, niespodziewanie w ostatnim wyjazdowym spotkaniu doznali wysokiej porażki w stosunku 4:0 w z Concordią Elbląg. Miejmy nadzieję, że nasz zespół, szybko zapomni o tym niefortunnym występie i w spotkaniu ze Stalą w pełni zrehabilituje się za tą porażkę i sięgnie po komplet punktów. Do składu Limanovii wracają Artur Skiba, oraz Jacek Pietrzak, którzy narzekali na drobne dolegliwości i obecnie są już gotowi do gry.

Spotkanie poprowadzi:

 

     Michał Grocki – Sędzia Główny Spotkania /Łódź/  

 

 

Bezpośrednią transmisję-video  z całego spotkania przeprowadzi Limanowski Portal Internetowy -
Relacja tekstowa „na żywo” /red. Robert Jojczyk/-  

 

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 4313, Skomentowano 0 razy
« PowrótGóra ^