Tabela ligowaSzczegóły
Nazwa M. Pkt.
1. BRUK-BET 2 Termalica... 9 27
2. KOLEJARZ Stróże 9 22
3. MKS LIMANOVIA Limano... 9 19
4. GLINIK Gorlice 9 19
5. LUBAŃ Maniowy 9 19
6. WATRA Białka Tatrza... 9 17
7. POPRAD Muszyna 9 16
8. OKOCIMSKI Brzesko 9 16
9. TARNOVIA Tarnów 9 15
10. WOLANIA Wola Rzędzi... 9 12
11. WIERCHY Rabka-Zdrój... 9 10
12. JARMUTA Szczawnica 9 9
13. SKALNIK Kamionka Wie... 9 7
14. METAL Tarnów 9 7
15. SOKÓŁ Słopnice 8 5
16. DUNAJEC Zakliczyn 9 5
17. BOCHEŃSKI KS 9 3
18. RADŁOVIA Radłów 8 1
Sponsor Tytularny

Urząd Miasta Limanowa

Sponsor

Sponsor

Sponsor
Sponsor
Sonda
Które miejsce w tabeli zajmie MKS LIMANOVIA na koniec sezonu 2021/2022 w IV Lidze?

Ponownie najlepsi tym razem jako gospodarze turnieju

2014-03-17 22:27:25
Powiększ
Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Limanowa

W sobotę 15 marca 2014 r. w Zespole Szkół Samorządowych Nr 3 w Limanowej odbył się rewanżowy Halowy Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Limanowa w kategoriach trampkarzy, młodzików oraz orlików.
W turnieju udział brały zespoły klubów z Dolnego Kubina (Słowacja), Laskovii Laskowa, oraz MKS Limanovii Limanowa. Zespoły naszego klubu powtórzyły sukces z ubiegłego tygodnia, kiedy to turniej rozgrywany był w Dolnym Kubinie na Słowacji.

Drużyna trampkarzy Limanovii prowadzona przez trenera Pana Bogusława Biedę spisała się  ponownie świetnie i zajęła I miejsce w turnieju.

Wyniki turnieju  w kategorii trampkarzy /I miejsce w turnieju/:


MKS Limanovia - Laskovia 3:0
 Bramki: Augustyn M, Pietryga T, Wielek P.
 
MKS Limanovia - Dolny Kubin 3:1
Bramki: Smoter M 2x, Pławecki K.

Najlepszym bramkarzem turnieju uznany został – Jakub Strug
Najlepszy strzelec turnieju – Mateusz Smoter

Skład trampkarzy na turniej:
 Strug Jakub, Duchnik Marcin - Pietryga Tomasz, Pławecki Kacper, Wojtas Bartosz, Augustyn Michał, Liptak Mariusz, Smoter Mateusz,Krzyżak Maciej, Wielek Paweł

Drużyny młodzików i orlików pod wodzą szkoleniowca Pana Zbigniewa Twaroga zajęły odpowiednio I i II miejsca

Wyniki turnieju  w kategorii młodzików /I miejsce w turnieju/

MKS Limanovia - Laskovia Laskowa
5:0
Bramki: Orzeł Szymon -2, Jędrzejek Wojtek, Rojek Tadeusz, Matusiak Rafał

MKS Limanovia- Dolny Kubin (Słowacja)
3:2 
Bramki: Jędrzejek Wojtek-2, Orzeł Szymon

Najlepszym bramkarzem turnieju uznany został – Konrad Jędrzejek
Najlepszy zawodnik turnieju – Wojciech Jędrzejek

Skład MKS Limanovii: Jędrzejek Konrad, Szewczyk Dawid, Mrożek Andrzej, Jędrzejek Wojtek, Orzeł Szymon, Matusiak Rafał, Wyrostek Łukasz, Liptak Łukasz, Zapała Jakub, Czachurski Maciek, Rojek Tadeusz, Włodarczyk Damian, Woźniak Łukasz.

Wyniki turnieju  w kategorii orlików /II miejsce w turnieju/

MKS Limanovia- Laskovia Laskowa 0:0

MKS Limanovia Limanowa- Dolny Kubin (Słowacja)
0:3

Skład orlików MKS LImanovii: Osinko Patryk, Florek Jakub, Huber Michał, Jasica Miłosz, Mól Aleksy, Załupski Kacper, Szewczyk Wiktor, Bulanda Sebastian, Bugański Piotr, Magdziarczyk Damian, Zelek Michał, Kądziołka Adrian, Zoń Patryk

 

 

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 3701, Skomentowano 0 razy
« PowrótGóra ^