Tabela ligowaSzczegóły
Nazwa M. Pkt.
1. BRUK-BET 2 Termalica... 9 27
2. KOLEJARZ Stróże 9 22
3. MKS LIMANOVIA Limano... 9 19
4. GLINIK Gorlice 9 19
5. LUBAŃ Maniowy 9 19
6. WATRA Białka Tatrza... 9 17
7. POPRAD Muszyna 9 16
8. OKOCIMSKI Brzesko 9 16
9. TARNOVIA Tarnów 9 15
10. WOLANIA Wola Rzędzi... 9 12
11. WIERCHY Rabka-Zdrój... 9 10
12. JARMUTA Szczawnica 9 9
13. SKALNIK Kamionka Wie... 9 7
14. METAL Tarnów 9 7
15. SOKÓŁ Słopnice 8 5
16. DUNAJEC Zakliczyn 9 5
17. BOCHEŃSKI KS 9 3
18. RADŁOVIA Radłów 8 1
Sponsor Tytularny

Urząd Miasta Limanowa

Sponsor

Sponsor

Sponsor
Sponsor
Sonda
Które miejsce w tabeli zajmie MKS LIMANOVIA na koniec sezonu 2021/2022 w IV Lidze?

W 20 kolejce przeciwnikiem Wigry Suwałki - transmisja w internecie

2014-03-15 01:17:59
Powiększ
spodziewamy się dobrej gry naszego zespołu

Najbliższy przeciwnik naszego zespołu w niedzielnym spotkaniu Wigry Suwałki upatrywany jest w gronie faworytów do awansu. Zespół ten spotkanie w Limanowej traktuje bardzo poważnie, bowiem w daleką podróż do naszego miasta wybrał się już w piątek jak informuje oficjalna strona klubu. Zespół Wigier przyjedzie osłabiony brakiem ośmiu zawodników z podstawowego składu z powodu kontuzji oraz kartek.  Kontuzjowani są Patryk Sobolewski, Bartosz Widejko, Adrian Karankiewicz, Marcin Tarnowski, Karol Drągowski, Bartosz Bujalski i David Makaradze, natomiast jeszcze jeden mecz, za otrzymaną w spotkaniu ze Świtem czerwoną kartkę pauzować musi Kamil Lauryn. Jednak trener gości ma nadzieję, że dublerzy pokażą się z dobrej strony i udowodnią swoją przydatność dla zespołu. "Mamy szeroka kadrę – twierdzi Donatas Vencevicius. – Szansę dostaną inni i mam nadzieję, że zrobią wszystko, żeby ją wykorzystać."
Zapowiada się bardzo emocjonujące spotkanie, bowiem oba zespoły mają o co walczyć. Limanovia o zachowanie szans na II ligowy byt, natomiast zespół gości o utrzymanie kontaktu z zespołami pretendującymi do I ligowego awansu.
Zespół gości w lidze na 19 rozegranych spotkań 9 razy zwyciężał, 5 razy remisował i czterokrotnie doznał porażki. W spotkaniach u siebie zespołowi Wigier wiedzie się znacznie lepiej niż na wyjazdach, bowiem w spotkaniach w roli gospodarzy w 11 spotkaniach odniósł 7 zwycięstw, zanotował 2 remisy i doznał 2 porażek. Natomiast na wyjazdach spisuje się znacznie gorzej. W 8 wyjazdowych spotkaniach jedynie 2 razy zwyciężał, czterokrotnie remisował, oraz w dwóch spotkaniach przegrywał. W spotkaniach u siebie w 11 meczach zdobył 23 pkt. stosunek bramek 19-12 (+7), natomiast w spotkaniach wyjazdowych w 8 spotkaniach zdobył 10 pkt stosunek bramek 8-9 (-1). W ostatnim spotkaniu 19 kolejki Wigry pokonały Radomiaka Radom w stosunku 2-1. Ostatnią porażkę zespól ten poniósł w spotkaniu 17 kolejki z zespołem Stali Rzeszów w stosunku 3-0.
My natomiast mamy nadzieję, że w spotkaniu tym zespół nasz w pełni zrehabilituje się za pechową porażkę w ostatnim spotkaniu z Garbarnią. Obecnie zespól Limanovii zajmuje 9 pozycję w tabeli i dzieli ją zaledwie 1 pkt. do 8 miejsca gwarantującego II ligowy byt. Tak więc spotkanie to dla obydwu drużyn ma niebagatelne znaczenie w związku z czym należy spodziewać się dużych emocji.

Spotkanie poprowadzą:
 Rafał Sawicki    Sędzia główny: Rafał Sawicki – Podkarpacki ZPN

Sędzia asystent 1: Mariusz Koper – Podkarpacki ZPN
Sędzia asystent 2: Wojciech Wolan – Podkarpacki ZPN
Sędzia techniczny: Mariusz Antosz – Podkarpacki ZPN

Bezpośrednią transmisję z tego spotkania przeprowadzi Limanowska Telewizja Internetowa

Relacja tekstowa w serwisie internetowym

 
 
Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 4812, Skomentowano 0 razy
« PowrótGóra ^