Tabela ligowaSzczegóły
Nazwa M. Pkt.
1. LUBAŃ Maniowy 15 38
2. UNIA Tarnów 16 36
3. POPRAD Muszyna 15 34
4. LIMANOVIA Limanowa 14 34
5. BRUK-BET II Termalic... 15 32
6. WIERCHY Rabka-Zdrój... 14 31
7. SOKÓŁ Słopnice 15 29
8. WOLANIA Wola Rzędzi... 15 27
9. GLINIK Gorlice 15 25
10. TARNOVIA Tarnów 15 19
11. METAL Tarnów 15 19
12. ORKAN Szczyrzyc 16 18
13. GKS Drwinia 15 17
14. SKALNIK Kamionka Wie... 15 17
15. BOCHEŃSKI KS 16 14
16. WATRA Białka Tatrza... 15 13
17. OKOCIMSKI Brzesko 15 10
18. RYLOVIA Rylowa 15 10
19. POPRAD Rytro 17 7
20. BARCICZANKA Barcice 16 6
Sponsor Tytularny

Urząd Miasta Limanowa

Sponsor

Sponsor

Sponsor
Sponsor
Sonda
Które miejsce w tabeli zajmie MKS LIMANOVIA na koniec sezonu 2020/2021 w IV Lidze?

Sukcesy Limanovii na Słowacji

2014-03-10 18:44:42
Powiększ
Turniej o Puchar Burmistrza Dolnego Kubina

Drużyna trampkarzy Limanovii rocznik 1999/2000, biorąca udział w międzynarodowym halowym turnieju piłkarskim o Puchar Burmistrza Miasta Dolnego Kubina na Słowacji spisała się bardzo dobrze zajmując w nim I miejsce. Zespół prowadzony jest przez trenera Pana mgr Bogusława Biedę.

Turniej rozegrano w minioną sobotę 8 marca 2014 r.


Zespół trampkarzy rozegrał dwa spotkania, a oto wyniki:

Dolny Kubin - Limanovia 1:1
Bramka: Augustyn Michał

Trstena - Limanovia 1:5

Bramki: Pławecki Kacper 3x, Liptak Mariusz 2x

Najlepszym zawodnikiem turnieju został: Kacper Pławecki

W turnieju zagrali:

Strug Jakub - Wojtas Bartosz, Liptak Mariusz, Pławecki Kacper, Augustyn Michał, Ślazyk Damian - Krzyżak Maciej, Bulanda Bartosz, Tokarczyk Patryk, Król Szymon


Również dużym sukcesem na turnieju była postawa naszych najmłodszych adeptów piłkarstwa kierowanych przez trenera Pana mgr Zbigniewa Twaroga. Prowadzone przez niego zespoły młodzików i orlików zajęły odpowiednio I i II miejsce w tym prestiżowym turnieju.

Turniej młodzików rocznik 2001/2002


Dolny Kubin –Limanovia 2:2
Bramki: Mrożek Andrzej, Rączkowski Karol

Trstena-Limanovia 0:4
Bramki: Jędrzejek Wojtek 2, Mrożek Andrzej, Zapała Jakub

Limanovia zajęła I miejsce


Najlepszy zawodnik turnieju:
Jędrzejek Wojtek

Skład drużyny młodzików na turniej: Jędrzejek Konrad, Szewczyk Dawid, Mrożek Andrzej, Jędrzejek Wojtek, Rączkowski Karol oraz Matusiak Rafał, Wyrostek Łukasz, Czachurski Maciek, Zapała Jakub, Liptak Łukasz, Rojek Tadeusz.,


Turniej orlików rocznik 2003/204

Dolny Kubin- Limanovia 3:1
Bramka: Florek Jakub

Trstena- Limanovia 3:4
Bramki: Jasica Miłosz, Huber Michał, Mrożek Marek, Magdziarczyk Damian

Limanovia zajęła II miejsce


Najlepszy bramkarz turnieju: Osinko Patryk

Skład drużyny orlików: Osinko Patryk, Florek Jakub, Huber Michał, Jasica Miłosz, Mól Aleksy oraz Mrożek Marek, Szewczyk Wiktor, Kądziołka Adrian, Zelek Michał, Magdziarczyk Damian, Król Konrad

Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 3078, Skomentowano 0 razy
« PowrótGóra ^