Tabela ligowaSzczegóły
Nazwa M. Pkt.
1. BRUK-BET 2 Termalica... 9 27
2. KOLEJARZ Stróże 9 22
3. MKS LIMANOVIA Limano... 9 19
4. GLINIK Gorlice 9 19
5. LUBAŃ Maniowy 9 19
6. WATRA Białka Tatrza... 9 17
7. POPRAD Muszyna 9 16
8. OKOCIMSKI Brzesko 9 16
9. TARNOVIA Tarnów 9 15
10. WOLANIA Wola Rzędzi... 9 12
11. WIERCHY Rabka-Zdrój... 9 10
12. JARMUTA Szczawnica 9 9
13. SKALNIK Kamionka Wie... 9 7
14. METAL Tarnów 9 7
15. SOKÓŁ Słopnice 8 5
16. DUNAJEC Zakliczyn 9 5
17. BOCHEŃSKI KS 9 3
18. RADŁOVIA Radłów 8 1
Sponsor Tytularny

Urząd Miasta Limanowa

Sponsor

Sponsor

Sponsor
Sponsor
Sonda
Które miejsce w tabeli zajmie MKS LIMANOVIA na koniec sezonu 2021/2022 w IV Lidze?

Mikołajki w Szpitalu w Limanowej

2013-12-10 12:32:06
Powiększ
Relacja z wizyty w Szpitalu Powiatowym w Limanowej.

Każdy z nas pamięta jak będąc małym dzieckiem wyczekiwał na wizytę Świętego Mikołaja. Dzisiaj sami przyglądamy się, ile uśmiechu i radości na twarzach najmłodszych, powoduje nawet najmniejszy upominek od starszego pana z długą, białą brodą w czerwonym ubraniu.

Są jednak takie momenty w życiu, oraz takie miejsca, gdzie nie czeka się w radości, lecz w smutku i bólu. Takim miejscem jest między innymi szpital. Postaraliśmy się jednak, aby i tam chociaż na chwilę zagościł na twarzach uśmiech. Bo czy jest coś piękniejszego niż uśmiech dziecka? Zapraszamy na relację z wizyty w limanowskim szpitalu, do której przyłączyliśmy się na zaproszenie Stowarzyszenia Kibiców Limanovianie.

W dniu 9 grudnia odwiedziliśmy dzieci w Szpitalu Powiatowym w Limanowej. Inicjatywa odwiedzenia małych pacjentów zrodziła się dzięki naszym wspaniałym kibicom. Organizatorem i pomysłodawcą bowiem tej akcji było Stowarzyszenia Kibiców Limanovianie. Klub MKS Limanovia Szubryt Limanowa, w rolach pomocników Świętego Mikołaja reprezentowali Radosław Kulewcz i "Momo". Wszystko to przy wspanialej asyście! Do akcji przyłączyli się zawodnicy Wisły Kraków: Paweł Brożek oraz Michał Chrapek, wicestarosta limanowski – Franciszek Dziedzina, nasz główny sponsor: firma Szubryt oraz między innymi RMF FM. Niosąc tyle prezentów trzeba też zapewnić odpowiednią ochronę, aby trafiły do właściwych adresatów. W tej roli pojawił się jeden z najsilniejszych strongmanów w Polsce: Tomasz Kowal.

Cel został zrealizowany w 100%, widok tylu sportowców wywołał na twarzach młodych kibiców uśmiech. Była to dla nich ogromna niespodzianka, a zarazem wielkie przeżycie, miały możliwość porozmawiania ze swoimi ulubieńcami, otrzymały autografy na specjalnie przygotowanych mikołajowych prezentach.

Uprawianiu sportu na poziomie zawodowym towarzyszą urazy, więc zarówno piłkarzom jak i Tomaszowi Kowalowi nieobcy jest los pacjenta. Naturalnie dzieciom jest znacznie trudniej w takich chwilach, dlatego jak sami sportowcy przyznali chętnie przystąpili do inicjatywy kibiców Limanovii.

„Jeśli tak drobnym gestem jak chwila rozmowy, rozdanie autografów i spędzenie czasu z najmłodszymi możemy im sprawić tak dużą radość i zobaczyć uśmiech na ich twarzach, to zawsze można na nas liczyć. Jesteśmy z Wami, życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia i mówimy: Do zobaczenia! Tym razem to my zapraszamy na stadion przy Reymonta 22” – powiedział pomocnik Białej Gwiazdy, Michał Chrapek.

Klub MKS Limanovia Szubryt Limanovia pragnie przekazać serdeczne podziękowania wszystkim tym, którzy brali udział w tej szczytnej akcji. Szczególne podziękowania pragniemy przekazać dla Stowarzyszenia Kibiców Limanovianie, za inicjatywę oraz organizację spotkania z Mikołajem. Dziękujemy Wiśle Kraków za przyłączenie się do akcji, Tomaszowi Kowalowi, naszym zawodnikom: Radkowi oraz "Momo" oraz:

partnerom akcji: Starostwo Powiatowe w Limanowej, firma Szubryt, dyrektor Limanowskiego Szpitala, Limanowscy Motocykliści

mediom: RMF FM, limanowa.in, TV28.pl, na miejscu pojawiła się też redakcja portalu Limanowianin.pl, która przekazała nam nagranie ze spotkania

sponsorom: firma INOX-S Mirosław Smoleń, Doratex Ubezpieczenia Zbigniew Szewczyk, Sklep Motoryzacyjny „KACZMARCZYK” Adam Kaczmarczyk, firma Szubryt, Restauracja Siwy Brzeg, firma „Darex” Dariusz Michalik, betoniarnia „TRANS – BET” Stanisław Rapacz i firma „Elektrical”.

Zdjęcia z tego wydarzenia można zobaczyć tutaj: 1, 2, 3, 4

Materiał video (dzięki uprzejmości portalu Limanowianin.pl):

 

 Na podstawie informacji własnych, Biuro Prasowe Wisły Kraków SA, Limanowianin.pl

Fot. Maks Michalczak

Powiększ
Powiększ
Powiększ
Dodane przez: limanovia, wyświetleń: 4293, Skomentowano 0 razy
« PowrótGóra ^